Sākums » Farmācija » Izvirzīts jauns kandidāts Latvijas Farmaceitu biedrības prezidenta amatam

Izvirzīts jauns kandidāts Latvijas Farmaceitu biedrības prezidenta amatam

Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) valde ir izsludinājusi LFB 12.kongresu 2017.gada 11.novembrī. Aicinu visus LFB biedrus aktīvi piedalīties kongresa delegātu izvirzīšanā un iespēju robežās pašiem piedalīties kongresā, jo, kā savā aicinājumā ir paudusi pašreizējā LFB prezidente Kitija Blumfelde: “Atcerēsimies, ka Latvijas Farmaceitu biedrība esam mēs paši! Tikai no mums pašiem ir un būs atkarīga gan mūsu profesiju nākotne, gan notikumu gaita un lēmumi, kas to ietekmē.”

LFB valde arī aicinājusi izvirzīt kandidātus prezidenta amatam (jāizvirza ne mazāk kā 30 dienas pirms kongresa), valdei, Revīzijas komisijai un Ētikas komisijai, kā arī – iesniegt priekšlikumus grozījumiem LFB statūtos un Ētikas kodeksā.

Esam atsaukušies šim aicinājumam, un domu biedru grupa, LFB biedri – asoc. profesore Vija Eniņa, Juris Cilinskis, Aigars Eniņš un LFB Goda biedrs Juris Bundulis – izvirzām par LFB prezidenta amata kandidāti Daci Ķikuti. Esam saņēmuši D. Ķikutes rakstisku piekrišanu kandidēt uz šo amatu un savu pieteikumu esam iesnieguši LFB valdē.

Lai nerastos pārpratumi par jauna LFB prezidenta amata kandidāta izvirzīšanu, tad vēlos paskaidrot, ka atbilstoši LFB Statūtu 6.17. punktam (6.17. Biedrības prezidentu ievēl kongress uz četriem gadiem ar tiesībām tikt pārvēlētam. Prezidents var tik ievēlēts ne vairāk kā uz diviem termiņiem pēc kārtas.), LFB pašreizējā prezidente K. Blumfelde vairs nevar kandidēt, jo ir bijusi savā amatā jau divus termiņus.  

Aicinu visus LFB biedrus izvirzīt kandidātus LFB vēlētiem amatiem –  prezidentam, valdei, Revīzijas komisijai un Ētikas komisijai, kā arī izteikt savu viedokli par LFB darbu un dot ieteikumus nākotnei.

Tiksimies LFB kongresā!

 

LFB biedrs Aigars Eniņš

www.farmacija-mic.lv

Viens komentārs

  1. Kitija gan bija lieliska prezidente. Varēja turpināt un turpināt

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*