Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” – kā sargāt ādu, vai jālieto mutes skalošanas līdzekļi un ko var līdzēt podologs
Jaunajā “Materia Medica” – kā sargāt ādu, vai jālieto mutes skalošanas līdzekļi un ko var līdzēt podologs

Jaunajā “Materia Medica” – kā sargāt ādu, vai jālieto mutes skalošanas līdzekļi un ko var līdzēt podologs

Lasītāju rokās nu jau nonācis šī gada piektais žurnāla “Materia Medica” numurs. Tajā farmaceitiem piedāvājam tālākmācības testu par antiagregantiem un jaunākajiem perorāliem antikoagulantiem, kā arī izglītojošu materiālu par urīnceļu infekcijām.

Vēl medicīnas lappusēs lasiet par multimodālas pretsāpju terapijas nozīmi un deksketoprofēna un tramadola kombināciju, kā arī par mutes dobuma skalošanas līdzekļiem, saules un solārija starojuma ietekmi uz ādu, sausās acs sindromu un podologa atbalstu ādas un nagu mikozes terapijā.

Vēl žurnālā sīkāk apskatām magniju un tā nozīmi mūsu organismā, vilkābeļu drogu iedarbību, kā arī aktualitātes farmaceita asistentu izglītībā. Šomēnes piedāvājam arī atskatīties uz “BaltPharm foruma” norisi gan bildēs, gan tekstos.

Vaļasbrīdī lasiet Twitter ziņas un izmēģiniet prāta asumu krustvārdu mīklas konkursā!

Arī 2017. gadā katrā aptiekā Latvijā viens žurnāla ekspemplārs nonāk bez maksas, bet, ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai abonēt žurnālu personīgi, lūdzu, sazinieties ar MIC biroju e-pastā mic@mic.lv vai pa tālruni 67821245.

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*