Sākums » Farmācija » LFB aicina uz “BaltPharm Forum” ievadkonferenci
LFB aicina uz “BaltPharm Forum” ievadkonferenci

LFB aicina uz “BaltPharm Forum” ievadkonferenci

Ja nav izdevies pieteikties “BaltPharm Forum 2017”, tad Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) sniedz iespēju piedalīties foruma ievadkonferencē 28.aprīlī, Jūrmalā, viesnīcā “SemaraH Hotel Lielupe”, Bulduru prospektā 64/68.

Konference ir multidisciplināra un tās gaitā tiks apskatītas vairākas šobrīd aktuālas tēmas. Sporta ārste Dr. Lolita Kalniņa-Havraneka izklāstīs principus, kā sportista organisms pielāgojas slodzei, kāda nozīme minerālvielām treniņu procesā. Neiroloģe Dr. Ieva Paegle pastāstīs par dzīvesveida un slimību ietekmi uz kognitīvām funkcijām, kā arī izskaidros, kā šādā gadījumā palīdzēt farmaceitiskās aprūpes ietvaros. Viltoto zāļu direktīvas ieviešanas Latvijā projekta vadītāja Inese Erdmane sīkāk paskaidros direktīvas mērķus un principus, paredzētās drošuma pazīmes, kā arī to, kādas izmaiņas aptiekas darbībā notiks līdz ar direktīvas ieviešanu. Ginekoloģe Dr. Aija Tula-Rijkure sniegs padziļinātu pārskatu par Latvijā pieejamiem avārijas kontracepcijas līdzekļiem, to priekšrocībām, trūkumiem, kādi faktori jāņem vērā un jāizvērtē pirms attiecīgo zāļu izsniegšanas. Savukārt LFB prezidente, sertificēta farmaceite Kitija Blumfelde izskaidros, kā farmaceitiskās aprūpes ietvaros nodrošināt uz pacientu vērstu pieeju.

Pasākums pieteikts lekciju TP pieškiršanai sertifikācijas komisijai.

LFB aicina pieteikties konferencei līdz 2017. gada 20.aprīlim elektroniski: https://farmaceitubiedriba.lv/lv/pieteikums-konferencei-28042017-jurmala vai pa tālruni: 67280522, vai rakstot uz e-pastu: lfb@farmaceitubiedriba.lv.

Sīkāka informācija un darba kārtība pieejama šeit: https://farmaceitubiedriba.lv/lv/lfb-konference-28aprili—jurmala

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*