Sākums » Farmācija » “Olainfarm” realizācijas apjoms šā gada oktobrī – par 22% lielāks kā attiecīgā laikā pērn
“Olainfarm” realizācijas apjoms šā gada oktobrī – par 22% lielāks kā attiecīgā laikā pērn

“Olainfarm” realizācijas apjoms šā gada oktobrī – par 22% lielāks kā attiecīgā laikā pērn

AS “Olainfarm” provizoriskie konsolidētie 2016. gada oktobra rezultāti liecina, ka produktu realizācija ir sasniegusi 10,18 miljonus eiro, kas ir par 22% vairāk nekā šajā periodā pērn, ziņo uzņēmums. Lielākais realizācijas pieaugums ir vērojams Uzbekistānā, kur tā ir palielinājusies par 220%, Krievijā – par 94%, un Kirgizstānā – par 71%.

2016. gada desmit mēnešos provizoriskais konsolidētais “Olainfarm” realizācijas apjoms ir sasniedzis 88,69 miljonus eiro, kas ir par 9% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2015. gadā. Visstraujākais realizācijas pieaugums šī gada desmit mēnešos vērojams Uzbekistānā, kur tās apjoms palielinājies par 85%.

Pēc nekonsolidētajiem provizoriskajiem rezultātiem “Olainfarm” produktu realizācija 2016. gada oktobrī veidoja 8,02 miljonus eiro, kas ir par 11% vairāk nekā šajā periodā pērn. Lielākais realizācijas pieaugums vērojams Uzbekistānā, kur tās apjoms palielinājies par 220%. 2016. gada oktobrī “Olainfarm” produkti tika realizēti 22 valstīs divos kontinentos.

Pēc nekonsolidētajiem provizoriskajiem rezultātiem “Olainfarm” produktu realizācija 2016. gada desmit mēnešos veidoja 74,09 miljonus eiro, kas ir par 4% vairāk nekā šajā periodā 2015. gadā. Visstraujākais realizācijas pieaugums šī gada desmit mēnešos ir vērojams Uzbekistānā, kur tās apjoms palielinājies par 85%. Kopumā 2016. gada desmit mēnešos AS „Olainfarm” produkti tika realizēti 41 valstī četros kontinentos.

AS “Olainfarm” piederošā aptieku tīkla SIA “Latvijas aptieka” realizācija oktobrī veidoja 1,62 miljonus eiro, kas ir par 1% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn. Šajā laikā darbojās 64 aptiekas. Meitasuzņēmuma SIA “Silvanols” apgrozījums 2016. gada oktobrī bija 0,53 miljoni eiro, kas ir par 36% vairāk nekā šajā periodā pērn. SIA „Silvanols” 2016. gada oktobrī realizēja produktus astoņās Eiropas valstīs, ar “Olainfarm” starpniecību arī Krievijā, Kazahstānā un Azerbaidžānā. Elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotāja SIA “Tonus Elast” realizācija 2016. gada oktobrī veidoja 0,87 miljonus eiro, produkti tika realizēti 16 valstīs trīs kontinentos.

2016. gada desmit mēnešos SIA “Latvijas aptieka” realizācija sasniedza 15,5 miljonus eiro, kas ir par 12% vairāk nekā šajā periodā pērn. SIA “Silvanols” apgrozījums gada desmit mēnešos bija 4,21 miljons eiro. Tas ir par 28% vairāk nekā šajā periodā pērn, kad SIA “Silvanols” apgrozījums bija 3,3 miljoni eiro. SIA “Silvanols” produkcija tika realizēta trīspadsmit Eiropas valstīs, ar “Olainfarm” starpniecību arī Albānijā, Kosovā, Azerbaidžānā, Kazahstānā, Baltkrievijā, Lietuvā un Krievijā. SIA “Tonus Elast” realizācija piecos mēnešos bija 3,53 miljoni eiro, produkti tika pārdoti 30 valstīs četros kontinentos.

Saskaņā ar šeit publicētajiem provizoriskajiem apgrozījuma rādītājiem 2016. gada desmit mēnešos ir sasniegti 86% no visa 2016. gadā plānotā nekonsolidētā apgrozījuma un 89% no gadā plānotā konsolidētā apgrozījuma, ziņo uzņēmums.

www.farmacija-mic.lv

3 komentāri

  1. aaaaaaaaay güeeeeeeey!! ya vi los videos q decía TIXO y si estan muy impresionantes, muy bien elaborados, casi casi tan buenos como lo q hacía el “mago frank” con su “conejo blas”!! HAHAHAHAHHAHAHA…NO MAAAAAAA…..

  2. lifted tonight w/phil and nemo. did my 6 pistols (each leg) earlier this morning.rest day tomorrow! SO HAPPY!Don’t forget about Saturday – Fullsteam at 8:00 and Motorco at 9:00!Next month’s local – West End Wine Bar on Main St!

  3. hi there! this is amazing… exactly like the one i had growing up that my great grnodmather made for my dad and his brother. i saw that you mentioned selling them this year- i can't find your email anywhere. do you have a tutorial for it/ patterns? SO interested! SO lovely!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*