Sākums » Farmācija » “Olainfarm” realizācijas apjoms šī gada aprīlī – par 28% lielāks nekā pērn
“Olainfarm” realizācijas apjoms šī gada aprīlī – par 28% lielāks nekā pērn

“Olainfarm” realizācijas apjoms šī gada aprīlī – par 28% lielāks nekā pērn

AS “Olainfarm” provizoriskie konsolidētie 2017. gada aprīļa rezultāti liecina, ka produktu realizācijas apjoms ir sasniedzis 11,28 miljonus eiro, kas ir par 28% vairāk nekā šajā periodā pērn, ziņo uzņēmuma pārstāvji. Lielākais realizācijas pieaugums vērojams Nīderlandē, kur tā ir palielinājusies par 6642%. Produktu realizācija visvairāk  samazinājusies Itālijā – par 43%. “Olainfarm” koncerna lielākie noieta tirgi aprīlī bija Krievija, Latvija, Ukraina un Nīderlande.

2017. gada četros mēnešos provizoriskais konsolidētais “Olainfarm” realizācijas apjoms ir sasniedzis 38,28 miljonus eiro, kas ir par 9% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2016. gadā. Visstraujākais realizācijas pieaugums šī gada četros mēnešos vērojams Nīderlandē, kur tās apjoms ir palielinājies par 427%, bet lielākais kritums produktu realizācijā šajā laikā bija Ukrainā – par 49%. “Olainfarm” koncerna lielākie noieta tirgi 2017. gada četros mēnešos bija Krievija, Latvija, Baltkrievija, Ukraina un Nīderlande.

Pēc nekonsolidētajiem “Olainfarm” provizoriskajiem rezultātiem produktu realizācija 2017. gada aprīlī veidoja 9,38 miljonus eiro, kas ir par 22% vairāk nekā šajā periodā pērn. Lielākais realizācijas pieaugums vērojams Nīderlandē, kur tās apjoms ir palielinājies par 6642%. Produktu realizācija visvairāk ir kritusies Itālijā – par 43%. 2017. gada aprīlī “Olainfarm” veica būtiskas piegādes uz Vāciju. Lielākie noieta tirgi bija Krievija, Ukraina, Latvija, Nīderlande un Baltkrievija. 2017. gada aprīlī “Olainfarm” produkti tika realizēti 29 valstīs piecos kontinentos.

Pēc nekonsolidētajiem “Olainfarm” provizoriskajiem rezultātiem produktu realizācija 2017. gada četros mēnešos veidoja 30,72 miljonus eiro – tas ir par 1% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2016. gadā. Visstraujākais realizācijas pieaugums šī gada četros mēnešos vērojams Nīderlandē, kur tās apjoms palielinājies par 415%. Lielākais realizācijas kritums 2017. gada četros mēnešos ir novērojams Ukrainā, kur tā ir samazinājusies par 50%.  “Olainfarm” lielākie noieta tirgi šajā laikā bija Krievija, Latvija, Baltkrievija, Ukraina un Nīderlande. Kopumā 2017. gada četros mēnešos “Olainfarm” produkti tika realizēti 38 valstīs piecos kontinentos.

AS “Olainfarm” piederošā aptieku tīkla SIA “Latvijas aptieka” realizācija 2017.gada aprīlī veidoja 1,66 miljonus eiro, kas ir par 5% vairāk nekā pērn. Šajā laikā darbojās 66 aptiekas. Savukārt meitasuzņēmuma SIA “Silvanols” apgrozījums 2017. gada aprīlī bija 0,48 miljoni eiro, kas ir par 23% vairāk nekā šajā periodā pērn. SIA “Silvanols” 2017. gada aprīlī produkciju realizēja sešās Eiropas valstīs, ar AS “Olainfarm” palīdzību arī Azerbaidžānā, Krievijā, Baltkrievijā un Armēnijā. “Olainfarm” piederošā elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotāja SIA “Tonus Elast” realizācija 2017. gada aprīlī veidoja 0,65 miljonus eiro, produkti tika realizēti 16 valstīs trīs kontinentos.

Gada pirmajos četros mēnešos SIA “Latvijas aptieka” realizācija sasniedza 6,8 miljonus eiro, kas ir par 3% vairāk nekā šajā periodā pērn. SIA “Silvanols” apgrozījums 2017. gada četros mēnešos bija 2,1 miljons eiro. Tas ir par 31% vairāk nekā šajā periodā pērn, kad SIA “Silvanols” apgrozījums bija 1,6 miljoni eiro. SIA “Silvanols” produkcija tika realizēta deviņās Eiropas valstīs, ar “Olainfarm” palīdzību arī Lietuvā, Krievijā, Azerbaidžānā, Baltkrievijā un Armēnijā. SIA “Tonus Elast” realizācija četros mēnešos bija 2,5 miljoni eiro, produkti tika pārdoti 30 valstīs 4 kontinentos.

Saskaņā ar šeit publicētajiem provizoriskajiem apgrozījuma rādītājiem 2017. gada četros mēnešos ir sasniegti 32% no visa 2017. gadā plānotā nekonsolidētā apgrozījuma un 30% no gadā plānotā konsolidētā apgrozījuma, ziņo “Olainfarm” pārstāvji.

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*