Sākums » Farmācija » “Grindeks” piegādā oksitocīna injekcijas Pasaules Veselības organizācijai
“Grindeks” piegādā oksitocīna injekcijas Pasaules Veselības organizācijai
Foto: no "Grindeks" arhīva.

“Grindeks” piegādā oksitocīna injekcijas Pasaules Veselības organizācijai

AS “Grindeks” noslēgusi ilgtermiņa sadarbības līgumu ar Pasaules Veselības organizāciju (PVO) par oksitocīna injekciju piegādēm, ziņo uzņēmuma pārstāvji. Saskaņā ar līguma nosacījumiem pirmie oksitocīna injekciju sūtījumi nogādāti Ziemeļkorejai un Komoru salām. Tuvākie nākamie sūtījumi nonāks Nigērijā un Kotdivuārā. “Grindeks” ražotās oksitocīna injekcijas ir kvalificētas PVO piegādēm kopš 2014. gada.

“Grindeks” jau iepriekš ir sekmīgi sadarbojies ar PVO. 2008. gadā, pamatojoties uz starptautisko sadarbības partneru pozitīvajām atsauksmēm par uzņēmuma ražotā oksitocīna augsto kvalitāti, PVO uzaicināja “Grindeks” piedalīties projektā, kura gaitā uzņēmums izstrādāja monogrāfiju par oksitocīna kvalitāti. Šo monogrāfiju PVO izmanto produkta kvalitātes novērtēšanai dažādos projektos.

Kā uzskata “Grindeks” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis, sadarbība ar PVO ir augsts novērtējums uzņēmuma ražotās produkcijas kvalitātei un darbinieku profesionalitātei, un šāda sadarbība paver daudzsološas iespējas izvirzīties par vienu no nozīmīgākajiem oksitocīna injekciju ražotājiem pasaulē.

Oksitocīns ir hormons, kas kā medikaments tiek lietots, lai veicinātu dzemdības, samazinātu pēcdzemdību asiņošanu, kā arī stimulētu krūts zīdīšanu. “Grindeks” ražo gan aktīvo farmaceitisko vielu, gan gatavo zāļu formu – oksitocīna injekcijas. Pateicoties sekmīgai mārketinga un pārdošanas stratēģijai, pieprasījums pēc “Grindeks” oksitocīna būtiski palielinās, uzsver uzņēmums. 2015. gada pirmajā pusgadā kopējais oksitocīna pārdošanas apjoms bija 1,3 miljoni eiro, kas, salīdzinot ar attiecīgu laika posmu pērn, ir palielinājies par 10%.

www.farmacija-mic.lv

Foto: no “Grindeks” arhīva.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.