Sākums » Jaunākie raksti » Būvvalde pieņem ekspluatācijā Stradiņa slimnīcas jauno korpusu

Būvvalde pieņem ekspluatācijā Stradiņa slimnīcas jauno korpusu

Rīgas pilsētas būvvalde pieņēmusi ekspluatācijā Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas jauno korpusu, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA. Būvvalde lēmumu pieņēmusi 29. martā.

Jau ziņots, ka iesniegumu, kuru ir parakstījusi Stradiņa slimnīca kopā ar būvdarbu izpildītājiem pilnsabiedrību “SBRE”, par slimnīcas jaunā korpusa gatavību ekspluatācijai būvvaldē iesniedza 22.martā.

Plānots, ka jaunais korpuss durvis pacientiem vērs 1.jūnijā. Patlaban notiek aktīvi darbi jaunā korpusa aprīkošanai ar mēbelēm, medicīnas iekārtām un tehnoloģijām, darbinieku iepazīšanās ar ēkā ierīkotajām inženiertehniskajām sistēmām un darbinieku apmācības.

A korpusa pirmās kārtas būvniecībā piesaistīts Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 24 miljonu eiro apmērā.

Veselības inspekcija (VI) janvārī gan sniedza negatīvu atzinumu par jauno korpusu, bet pēc veiktiem uzlabojumiem jau februārī atļāva to nodot ekspluatācijā.

Iepriekš, veicot pārbaudi, inspekcija konstatēja būtiskas neatbilstības jaunbūvē, piemēram, atsevišķām telpām nebija pabeigta iekšējā apdare, nav pabeigta durvju bloku montāža, telpas nav sagatavotas rentgena tehnoloģiskās iekārtas montāžai un darbības organizēšanai.

Kopš pērnā gada 17.oktobra, kad bija jaunā korpusa pirmās kārtas nodošanas termiņš ekspluatācijā, būvniekam tika piemērota soda nauda. Soda naudas apmērs bija vairāk nekā 3000 eiro dienā un tā tika aprēķināta no neizpildīto darbu apjoma summas, ziņo LETA.

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*