Sākums » Farmācija » “Olainfarm” valde no uzņēmuma padomes nav saņēmusi mājienus par iespējamām izmaiņām valdes sastāvā

“Olainfarm” valde no uzņēmuma padomes nav saņēmusi mājienus par iespējamām izmaiņām valdes sastāvā

Farmācijas uzņēmuma AS “Olainfarm” padome nav raidījusi mājienus par iespējamām izmaiņām uzņēmuma valdes sastāvā, nacionālai informācijas aģentūrai LETA paudis “Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš.

Viņš informējis, ka 21. martā notikušajā uzņēmuma padomes sēdē netika iekļauts jautājums par izmaiņām “Olainfarm” valdē, kas iepriekš bija izskanējis publiskajā telpā. Pēc Lapiņa teiktā, sēdes laikā padome izvērtējusi uzņēmuma darbību šā gada pirmajos divos mēnešos, kas novērtēta atzinīgi, un tās laikā no padomes puses neesot bijuši vērojami nekādi mājieni, kas liecinātu, ka tā plāno veikt izmaiņas “Olainfarm” valdē ne šīs, ne nākamās padomes sēdes laikā.

Vienlaikus “Olainfarm” valdes loceklis atzinis, ka, tā kā uzņēmumam ir jauna akcionāru struktūra, ir saprotams, ka tā varētu vēlēties veikt izmaiņas “Olainfarm” valdē un padomē. Tomēr uzņēmums katru gadu jūnijā rīko akcionāru sapulces, kuru laikā akcionāri atbilstoši ierastajai procesuālajai kārtībai aicināti paust vēlmes saistībā ar viņuprāt nepieciešamajām izmaiņām uzņēmuma vadībā.

Vaicāts, kā viņš vērtē iepriekš publiski izskanējušo informāciju, ka “Olainfarm” padome varētu lemt par uzņēmuma līdzšinējās valdes vai tās daļas atlaišanu, vietā ieceļot bijušo veselības ministru, pašreizējo uzņēmēja Jura Savicka biznesa partneri Gunti Belēviču, Lapiņš paudis, ka viņš labprāt izvairītos minēto jautājumu komentēt, norādot, ka tās ir tikai spekulācijas. Viņš uzsvēris, ka ir zināmi noteikumi, kā tiek izvirzīti valdes locekļu kandidāti, un tie ir jāizvirza zināmu laiku pirms akcionāru sapulces.

“Olainfarm” valdes loceklis uzsvēris, ka “Olainfarm” kopš tās lielākā akcionāra Valērija Maligina nāves kļuvis par ļoti aktuālu tematu presē, līdz ar to esot sagaidāms, ka informācija par iespējamo Belēviča iecelšanu uzņēmuma valdē nebūs vienīgā spekulācija, kas nākotnē varētu publiski izskanēt saistībā ar “Olainfarm”.

Kā ziņots, laikraksts “Latvijas Avīze” nedēļas sākumā vēstīja, ka šonedēļ plānots sasaukt “Olainfarm” padomes sēdi, kurā varētu lemt par uzņēmuma līdzšinējās valdes vai tās daļas atlaišanu, vietā ieceļot Savicka biznesa partneri Belēviču, kuru uz uzņēmuma valdi saskaņā ar oficiālo versiju aicinājis “Olainfarm” padomes priekšsēdētājs Ivars Godmanis.

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.