Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

  • Šis pasākums ir pagājis.

LFB konference

23. Februāris

Latvijas Farmaceitu biedrība aicina farmācijas speciālistus rezervēt laiku  2024. gada 23. februārī konferences “Aktualitātes kardioloģisko pacientu  farmaceitiskajā aprūpē aptiekā”  apmeklējumam.

 

Koferences norises vieta un laiks:  viesnīca “Riga Islande Hotel”, Ķīpsalas ielā 2, Rīgā plkst. 9.30

 

Konferences saturs tiek veidots, lai sniegtu farmācijas speciālistiem sistematizētu un ikdienas darbā noderīgu  informāciju un padomus.

Lai padziļinātu zināšanas un pilnveidotu pacientu informēšanas kompetences, konferencē ar teorētiskām zināšanām un praktisko pieredzi dalīsies:

  • kardioloģe, interniste Vita Vestmane – par farmaceita ieteikumiem hipertensijas un metabolā sindroma pacientiem, par jaunumiem sirds mazspējas ārstēšanā un farmaceita ieteikumiem zāļu titrēšanā;
  • klīniskā farmaceite Alīna Kriviņa – par ārsta ordinēto zāļu izvērtēšanu kardioloģiskiem pacientiem, lai veidotu zāļu lietošanas pārskatu;
  • kardiologs, profesors Oskars Kalējs – par fizisku slodzi un kardiovaskulāro sistēmu – lai EFEKTU nepārvērstu par DEFEKTU.

 

Plašāka informācija par konferenci  (pasākuma programma, dalības maksa, pieteikšanās iespējas u.c. informācija), pasākumam tuvojoties, tiks publicēta LFB vietnē, kā arī nosūtīta uz farmācijas speciālistu e-pastiem. 

Detaļas

Datums:
23. Februāris
Mājaslapa:
https://www.farmaceitubiedriba.lv

Organizators

Latvijas Farmaceitu biedrība

Vieta

Islande hotel
Ķīpsalas iela 20
Rīga, Latvija
+ Google Karte

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*