Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

  • Šis pasākums ir pagājis.

Paneļdiskusija “Eiropas veselības Savienība: Quo vadis?”

5. Aprīlis

5. aprīlī norisināsies tiešsaistes paneļdiskusija “Eiropas veselības Savienība: Quo vadis?”, kuru rīko Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācija (SIFFA) sadarbībā ar “PowerHouse Latvia”.

Diskusijas centrālais jautājums – “Eiropas veselības Savienība: Quo vadis?” –  kurā Eiropas Parlamenta deputātu kandidāti debatēs, kā veselības aprūpes politikai atrast savu vietu uz Eiropas Savienības darbakārtības galda. Diskusijas laikā tiks identificētas esošās tendences un izaicinājumi, kā arī meklēti inovatīvi risinājumi un virzieni, kā panākt labāku sabiedrības veselību un labklājību, iesaistot Eiropas Parlamentu kā vienu no likumdevēj institūcijām Eiropas Savienībā.

Diskusijā piedalīsies Māris Grāvis (PROGRESĪVIE), Ilze Indriksone (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), Ivars Ījabs (Latvijas attīstībai), Irma Kalniņa (Jaunā VIENOTĪBA), Ramona Petraviča (LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ), Harijs Rokpelnis (Zaļo un Zemnieku savienība). Pasākumu moderēs “Latvijas Radio” žurnālists Aidis Tomsons.

Deputātu kandidāti piedāvās savu redzējumu un politikas priekšlikumus, kas varētu veicināt efektīvu sadarbību un koordināciju Eiropas līmenī veselības aprūpes jomā. Diskusijas gaitā tiks apspriesti tādi aspekti kā pieejamība, kvalitāte, finansēšana un inovācijas veselības aprūpē, kā arī sadalījums starp dalībvalstīm un Eiropas Savienības kopējām pilnvarām katrā no jomām.

Diskusija rīkotāji aicina visus interesentus piedalīties un uzdot jautājumus tiešsaistē.

Diskusijas sākums 10:30. Diskusiju tiešsaistē varēs vērot SIFFA Facebook kontā “Inovācijas veselībā” (facebook.com/inovacijasveseliba) un mājaslapā (www.siffa.lv).

 

www.farmacija-mic.lv

Detaļas

Datums:
5. Aprīlis
Mājaslapa:
https://www.facebook.com/inovacijasveseliba

Organizators

Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācija

Vieta

Facebook
facebook.com/inovacijasveseliba Latvia + Google Karte
Mājaslapa:
facebook.com/inovacijasveseliba

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*