Sākums » Aktuāli » Ārsti un medicīnas studenti aicina uz diskusiju par Covid-19 mītiem
Ārsti un medicīnas studenti aicina uz diskusiju par Covid-19 mītiem

Ārsti un medicīnas studenti aicina uz diskusiju par Covid-19 mītiem

Vai Covid-19 ir izdomāts, lai mūs visus kontrolētu? Cik ārstam maksā, lai tas pēc pacienta nāves uzrakstītu diagnozi “Covid-19”? Kāpēc mediķi mūs turpina pārliecināt par vakcinēšanos, ja ir zināms, ka tik īsā laikā vakcīnu nav iespējams izstrādāt? Kam ticēt – ārstiem, kam algu maksā valsts, vai tiem, kuri nebaidās publiski stāstīt visu, ko ārsti nedrīkst stāstīt?

Uz šiem un citiem jautājumiem par Covid-19 pandēmiju un vakcīnām atbildes meklēs topošie, jaunie un arī jau pieredzējuši ārsti tiešsaistes diskusijā, kas notiks projekta “Mēs pret COVID meliem” ietvaros otrdien, 26.janvārī, plkst. 19.00.

Latvijas Medicīnas studentu asociācija (LaMSA) uz diskusiju aicina ikvienu interesentu un informē, ka jaunie un arī jau pieredzējušie ārsti tajā vērtēs populārākos un absurdākos ar pandēmiju saistītos apgalvojumus.

Turklāt – tas diskusijas viesis, kurš, atsaucoties uz pasaulē atzītu literatūru, pierādīs, ka Covid-19 pandēmija nav bīstama un ir tikai iemesls, lai mūs visus kontrolētu, saņems naudas balvu 500 eiro vērtībā!

“Mums neapšaubāmi melo. Bet kurš? Ir pienācis laiks uzzināt patiesību par tā saucamo “Covid-19 pandēmiju”. Saņemt atbildes uz saviem jautājumiem – tikai faktus bez jebkādiem meliem un emocijām. Vieglā un saprotamā valodā. Bez biedēšanas. No tiem, kas tiešām saprot, kas notiek. No tiem, kuri necenšas pārdot savus medikamentus vai tikt pie varas.” Tā šo pasākumu piesaka tā rīkotāji.

Diskusijā piedalīsies Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) profesore, infektoloģe Angelika Krūmiņa, pediatre un RSU docētāja Dana Isarova, Latvijas Jauno ārstu asociācijas vadītājs radiologs-diagnosts Artūrs Šilovs, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas 80. karantīnas nodaļas virsārsts, ārsts-internists, RSU docētājs un doktorants Kārlis Rācenis, kā arī filozofs, RSU docents Ivars Neiders.

Diskusijas mērķis ir nodrošināt kontaktu un informācijas apmaiņu starp nozaru ekspertiem un to sabiedrības daļu, kas apšauba Covid-19 pandēmiju un nepieciešamību pēc ierobežojošajiem pasākumiem. Jaunie un jau pieredzējušie ārsti komentēs pat vissazvērnieciskākās teorijas, piemēram, to, ka ar SARS-CoV-2 vīrusu inficēties un iedzīvoties letālās komplikācijās var tikai cilvēki, kuriem ir vāja imūnsistēma, tādēļ vīruss neattiecas uz lielāko sabiedrības daļu, ka statistika par Covid-19 mirstību pasaulē tiek speciāli paaugstināta, ka Covid-19 testi nav īsti un speciāli uzrāda pozitīvu rezultātu, lai kontrolētu sabiedrību, ka sejas aizsargmasku nēsāšana kaitē cilvēka veselībai, ka vakcīnas pret Covid-19 izraisa vēzi un hroniskas slimības, bet vakcīnu blaknes un to biežums ir bīstamāki nekā pati slimība.

Tiem diskusijas dalībniekiem, kuri pretendēs uz naudas balvu, ir argumentēti jāpiedāvā fakti no ticamiem avotiem – no publikācijām zinātniskajos žurnālos vai starptautisko ar veselības nozari saistīto organizāciju mājaslapām. Sociālie tīkli, forumi un ziņu mediji nevar tikt izmantoti kā pirmavoti, norāda diskusijas rīkotāji.

Diskusija noritēs Zoom platformā te: ej.uz/covid19_konference, kā arī Facebook tiešsaistē. Jautājumus ekspertiem būs iespējams uzdot gan latviešu, gan krievu valodā.

Diskusijas laikā LaMSA aicina ikvienu dalībnieku ievērot ētikas un cieņas principus.

Plašāk – LaMSA Facebook lapā: www.facebook.com/lamsa.lv

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.