Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

  • Šis pasākums ir pagājis.

9. Latvijas ārstu kongress

Septembris 21 - Septembris 24

Trešdien, 21. septembrī, plkst. 10.00 ar ekumēnisko dievkalpojumu Rīgas Domā tiek aizsākts Latvijas ārstu kongress.

Plkst. 11.30 notiks svinīga ziedu nolikšanā pie Brīvības pieminekļa. Savukārt no plkst. 13.00 visi dalībnieki gaidīti ATTA centrā Krasta ielā 60, kur plkst. 14.00 sāksies sešas zinātniskās sesijas.

ATTĀLINĀTI pieslēgšanās kongresa tiešraidei notiks Latvijas Ārstu biedrības informatīvajā sistēmā https://is.arstubiedriba.lv/kongress (jāievada savs kartes numurs un parole VAI jāautorizējas ar latvija.lv). Tiešraidē dalībnieki varēs sekot ATTA centrā notiekošajam un iesūtīt jautājumus lektoram īsziņas veidā.

KLĀTIENĒ dalība kongresā tiks fiksēta, skenējot LĀB tālākizglītības pasākumu karti. Ja kartes nav, dalībnieks varēs uzrādīt QR kodu, kas ir katra dalībnieka profilā Latvijas Ārstu biedrības informatīvajā sistēmā. Klātienes dalībnieku reģistrācija ATTA centrā sāksies stundu pirms pirmā pasākuma un turpināsies visu dienu.

Ja ir nepieciešama palīdzība pieslēgties kongresa norisei LĀB informatīvajā sistēmā, zvaniet 27267999 vai 26422748.

9. Latvijas Ārstu kongress notiks 2022. gada 21. – 24. septembrī ATTA CENTRE, kas atrodas Latvijas galvaspilsētas Rīgas pašā sirdī, Krasta ielā 60. Latvijas Ārstu kongresu rīko Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Latviešu ārstu un zobārstu apvienību, lai dotu iespēju ārstiem no Latvijas un visiem tiem, kas jūtas piederīgi šai valstij – ir dzimuši, auguši, mācījušies vai strādājuši Latvijā, vai arī viņu dzimtas saknes nāk no Latvijas –, īstenot dzīvē Latvijas Ārstu biedrības devīzi “Gens una sumus” – būt kopā profesionālajos svētkos, neņemot vērā specialitātes, pieredzes, amata, zinātniskā grāda, akadēmiskā nosaukuma vai kāda cita apstākļa it kā radītus ierobežojumus.

Sīkāka informācija:

https://www.arstukongress.lv/

 

Detaļas

Sākums:
Septembris 21
Beigas:
Septembris 24
Mājaslapa:
https://www.arstukongress.lv/

Organizators

Latvijas Ārstu biedrība
Mājaslapa:
http://www.arstubiedriba.lv

Vieta

ATTA CENTRE
Krasta ielā 60
Rīga, Latvia
+ Google Karte

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.