Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

BaltPharm Forum 2018 Tartu

Aprīlis 13 - Aprīlis 15

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) aicina kolēģus uz ikgadējo Baltijas valstu farmaceitu konferenci “BaltPharm Forum 2018”, kas šogad notiks 2018. gada 13.-15. aprīlī, Tartu, Igaunijā. Foruma tēma: 21. gadsimta farmācija.

Konference tiks veltīta diskutējamu  un provocējošu 21.gadsimta tēmu farmācijā izpētei. Lektori gan no Baltijas, gan citām Eiropas valstīm piedāvās savu redzējumu par farmācijas attīstības nākotnes scenārijiem (tai skaitā Baltijas valstīs), lai farmaceiti, kas praktizē kā atvērta tipa, tā slimnīcu aptiekās, gūtu iedvesmu un paplašinātu zināšanas. Tradicionāli ar saviem ziņojumiem uzstāsies visu triju Baltijas valstu pārstāvji.

Foruma ievadā 13. aprīlī notiks pre-forums Igaunijas farmaceitiem.

Galvenā konference notiks 14. aprīlī, kad rīta sesijai sekos divas paralēlās sesijas pēcpusdienā – atsevišķi atvērta tipa aptieku farmaceitiem un slimnīcu farmaceitiem. Noslēguma vakariņas notiks 14.aprīlī Igaunijas Zinātnes centrā AHHAA.

Konferences darba valoda – angļu; tiek izskatīta iespēja nodrošināt tulkojumu no angļu uz krievu valodu.

Savukārt 15. aprīlī tiks organizēta ekskursija, lai iepazītos ar pilsētu, Tartu Universitāti un Tartu Universitātes Farmācijas institūtu.

Lai apzinātu Latvijas delegācijas sastāvu un organizētu transportu uz Tartu, LFB aicina kolēģus pieteikties konferencei līdz 5. martam, rakstot uz lfb@farmaceitubiedriba.lv   un pievienojot aizpildītu anketu (šeit – https://farmaceitubiedriba.lv/lv/pieteikuma-anketa-bphf-2018),  vai elektroniski  https://farmaceitubiedriba.lv/lv/pieteikuma-anketa-bphf-2018, vai zvanot uz 67280522.

Dalības maksa – 115 EUR.

Studentiem – 86 EUR.

www.farmacija-mic.lv

Details

Start:
Aprīlis 13
End:
Aprīlis 15

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.