Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

LFB 13. kongress

Novembris 6

Saskaņā ar Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) valdes lēmumu 2021. gada 6. novembrī tiks sasaukts LFB 13. kongress. Ņemot vērā pandēmijas Covid-19 ietekmi, kā arī, lai novērstu tās radītos riskus, LFB darbības nepārtrauktības nodrošināšanai biedrības valde LFB kongresu organizē attālināti.  Kongress notiks tiešsaistē, interneta vietnē kursi.mic.lv, izmantojot tajā pieejamo audio un videokonferences režīmā darbojošos Zoom vidi.

Kongress tiek organizēts kā pārstāvju  (delegātu) sapulce.Kongresa delegāti (pārstāvji) ir no LFB biedru darba kolektīviem izvirzītie vai arī individuālie LFB biedri. Pirmo reizi LFB kongresu vēsturē Kongresa delegāti varēs nobalsot arī pirms Kongresa  gan klātienē, gan attālināti. Iepriekš nobalsojušie delegāti, ja arī kādu iemeslu dēļ nevarēs pieslēgties tiešsaistes norisei 6.novembrī, tiks uzskatīti par pilntiesīgiem Kongresa delegātiem.

Sīkāka informācija par kongresa norisi, pieteikšanos, darba kārtību un citiem jautājumiem pieejama šeit: https://www.farmaceitubiedriba.lv/lv/par-lfb-13kongresa-sasauksanu-

 

www.farmacija-mic.lv

Detaļas

Datums:
Novembris 6
Mājaslapa:
http://www.kursi.mic.lv

Organizators

Latvijas Farmaceitu biedrība

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.