Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

LFB konference Latvijas ārstu 8.kongresa ietvaros

21/09/2017

Latvijas Farmaceitu biedrība aicina 2017.gada 21.septembrī izmantot iespēju apvienot divas būtiskas profesionālās pilnveides lietas – tālākizglītību un medicīnas izstādes apmeklējumu starptautiskā izstāžu centrā “Ķīpsala”!

LFB konferences tēma:

BIOLOĢISKIE MEDIKAMENTI – IESPĒJAS UN IZAICINĀJUMI ŠODIEN UN NĀKOTNĒ.

Ķīpsalas ielā 8, Rīgā, Zālē Nr.3,  2. stāvā,

Starptautiskās medicīnas izstādes “Medbaltica 2017” un Latvijas ārstu kongresa ietvaros.

 

Tādi visnotaļ atzīti lektori un savas jomas eksperti kā Santa Purviņa, Valdis Pirsko, Inese Čakstiņa, Dace Ķikute un vēl citi ļaus vairāk uzzināt par bioloģiskajiem medikamentiem. Apskatīsim to iespējas mūsdienu un nākotnes terapijā, šoreiz vairāk uzmanības veltot tādām ārstniecības jomām kā onkoloģija un reimatoloģija. Iepazīsim dziļāk priekšrocības un trūkumus, ražošanas tehnoloģijas. Runāsim arī par bioloģiski līdzīgajām zālēm. Ikdienas darbā ar bioloģiskajiem medikamentiem, bioloģiski līdzīgām zālēm ir svarīgi zināt specifiskas prasības to izplatīšanai, izsniegšanai pacientiem, kas noteiktas dažāda līmeņa normatīvajos aktos – aplūkosim arī tās.

Reģistrācija no plkst. 8:30.

Konferences sākums plkst. 9:30, plānotais beigu laiks plkst. 16:15.

Konferences atklāšana – LFB prezidente Kitija Blumfelde.

Lekcija: “ Bioloģiskie medikamenti – to raksturojums, darbības virzieni, priekšrocības, trūkumi, klasifikācija. Bioloģisko medikamentu drošums un imunogenitāte. Bioloģiski līdzīgās zāles. Ieskats bioloģisko zāļu iegūšanas procesā.” – Santa Purviņa,  Dr. Med., RSU asoc. Profesore.

Lekcija: “Normatīvais regulējuma prasības un to piemērošana bioloģiskajiem medikamentiem Latvijā.” Dace Ķikute, farmaceite, LFB Farmaceitiskās aprūpes padomes vadītāja.

Pusdienas

Lekcija: “Bioloģisko medikamentu iespējas onkoloģijā” – Valdis Pirsko, farmaceits, RSU Onkoloģijas institūta pētnieks, doktorants.

Lekcija: “ Bioloģisko slimību modificējošo medikamentu un biolīdzinieku lietošana reimatoloģijā. Praktiskā pieredze.” – Inita Buliņa,  VSIA P.Stradiņa KUS Reimatoloģijas centra ambulatorās daļas virsārste.

Lekcija: “Biotehnoloģisko līdzekļu grupas – inovatīvās tehnoloģijas” – Inese Čakstiņa, Dr. Biol.,  RSU Onkoloģijas institūta Molekulārās ģenētikas laboratorijas vadošā pētniece.

Pēc LFB konferences aicinām izmantot iespēju iepazīties arī ar starptautisko izstādi “Medbaltica 2017”.

Konferencei pieteikties aicinām līdz 2016.gada 10. septembrim.

Dalības maksa (iekļaujot pusdienas un izstādes “Medbaltica 2017” apmeklējumu):

  • 10,00 EUR (ieskaitot PVN 21%) LFB biedriem,
    • 15,00 EUR (ieskaitot PVN 21%) pārējiem dalībniekiem,
    • 5,00 EUR (ieskaitot PVN 21%) nestrādājošiem pensionāriem un studentiem.

Pieteikties var: LFB vietnē www.farmaceitubiedriba.lv, Latvijas Farmaceitu biedrības birojā (Pils iela 21, Rīga), rakstot uz e-pastu: lfb@farmaceitubiedriba.lv vai zvanot uz tālruni 67280522.

 

Details

Date:
21/09/2017

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.