Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

  • Šis pasākums ir pagājis.

LFB konference Rīgā

02.12.2022

 

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) izstādes “MedBaltica 2022” ietvaros aicina interesentus uz konferenci “Brūces un to mūsdienīga aprūpe, padomi farmaceitam”, kas notiks 2022. gada 2. decembrī Starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8, Konferenču zālē Nr.1.

Aptiekā bieži iegriežas klienti, kas vēlas gūt padomus dažāda veida brūču, izgulējumu un čūlu aprūpē. Bieži vien tieši aptieka ir pirmā vieta, kurā informāciju un palīdzību meklē pacienti ar visdažādākajiem ādas un gļotādu bojājumiem. Lai atkārtotu informāciju un gūtu jaunas zināšanas par dažādiem brūču veidiem, to aprūpes iespējām un labākajiem materiāliem brūču apstrādei, Latvijas Farmaceitu biedrība aicina farmācijas speciālistus uz  LFB konferenci “Brūces un to mūsdienīga aprūpe, padomi farmaceitam”.

 

Konferencē būs iespēja noklausīties Valsts apdegumu centra vadītāja, kombustiologa – apdegumu ārsta Sergeja Smirnova lekciju par specifisku medicīnas nozari – termiskajām traumām, kas sevī ietver apdegumus un apsaldējumus. Pēc lekcijas dalībnieki spēs novērtēt, cik dziļa ir trauma, zinās, kā sniegt pirmo palīdzību un kur doties komplicētākās situācijās. Lekcijas laikā tiks apskatīta termisko brūču apstrāde ilgtermiņā, galvenās vadlīnijas, pamatprincipi, kā arī piemēri no praktiskās dzīves. Dalībnieki gūs priekšstatu par brūču aprūpi un preparātiem, kas ir ļoti noderīgas zināšanas jebkuram aptiekā strādājošam farmācijas speciālistam. Savukārt ķirurģiskās aprūpes māsa Dace Jakovicka vairāk pastāstīs par izgulējumiem, to profilakses iespējām un aprūpes pamatprincipiem, kā arī padziļinātāk iepazīstinās ar daudzveidīgiem līdzekļiem, kas izmantojami visdažādāko brūču aprūpē.

Reģistrācija no plkst. 8.30, konferences norises laiks no plkst. 9.30 līdz 13.25.  

Par dalību pasākumā tiks piešķirti 4 lekciju tālākizglītības punkti.

Dalībniekiem būs iespēja bez maksas apmeklēt izstādi “MedBaltica 2022!

Konferences programma pieejama šeit: https://www.farmaceitubiedriba.lv/uploads/files/programma_02.12.2022.pdf

  • LFB aicina pieteikties konferencei līdz 2022. gada 27. novembrim.

Maksājums veicams ar pārskaitījumu līdz 27. novembrim. (Pirms maksājuma veikšanas nepieciešams obligāti pieteikties konferencei!)

 

Informācija par konferenci arī Latvijas Farmaceitu biedrības interneta vietnē: https://farmaceitubiedriba.lv

 

Dalības maksa (ieskaitot PVN 21%)*:

  • 7,00 EUR LFB biedriem
  • 10,00 EUR pārējiem dalībniekiem

Konferences neapmeklēšanas gadījumā dalības maksa netiek atmaksāta, kā arī nebūs iespējas veikt maksājumus konferences dienā pasākuma vietā.

 

*Kafijas pauze iekļauta dalības maksā!

Latvijas Farmaceitu biedrība

Pils iela 21, Rīga, LV-1050

Reģistrācijas Nr.: 4 000 800 867 6

“SWEDBANK”; bankas kods: HABALV22

Konta Nr.: LV69HABA000140J045628

Uz tikšanos konferencē!

Detaļas

Datums:
02.12.2022

Organizators

Latvijas Farmaceitu biedrība

Vieta

Starptautiskais izstāžu centrs “Ķīpsala”
Rīga, + Google Karte

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*