Sākums » Farmācija » “A Aptiekas” atver interneta aptieku Latvijā
“A Aptiekas” atver interneta aptieku Latvijā

“A Aptiekas” atver interneta aptieku Latvijā

Darbu sākusi jauna interneta aptieka apotheka.lv, kurā var iegādāties vairāk nekā 5000 preču – bezrecepšu medikamentus, dažādus farmācijas produktus, uztura bagātinātājus, kosmētikas un higiēnas līdzekļus, kā arī daudzas citas parastajās aptiekās ikdienā nopērkamās preces, ziņo aptieku tīkls “A Aptieka”. Turklāt interneta aptiekā apotheka.lv būs iespējams saņemt arī farmaceita konsultācijas par sev interesējošiem jautājumiem.

“Viena no interneta aptiekas priekšrocībām ir iespēja ērti un nesteidzīgi iepazīties ar attiecīgā produkta lietošanas instrukciju, ko iespējams paveikt mājās, vilcienā, vai atrodoties jebkur citur, kad ir brīvs laiks. Svarīgi ir arī tas, ka virtuālajā aptiekā apmeklētājs var iepirkties daudz diskrētāk, neafišējot publiski, ko tieši viņš vēlas iegādāties,” skaidro interneta aptiekas vadītāja sertificēta farmaceite Mārīte Šukele.

Jaunajā interneta aptiekā veikt pasūtījumus un tos apmaksāt var jebkurā diennakts laikā, savukārt saņemt pirkumus – sev ērtā veidā 24 stundu laikā. Pasūtot preces līdz pulksten 15.00, tās var saņemt jau nākamajā darba dienā. Klientiem ir pieejami četri preču piegādes veidi – ar kurjeru, tuvākajā “A Aptieka” filiālē, pasta stacijā vai arī pasta nodaļā.

 

www.farmacija-mic.lv

Viens komentārs

  1. Toms Blūzmanis

    – “var iepirkties daudz diskrētāk, neafišējot publiski, ko tieši viņš vēlas iegādāties..” ir sabiedrības grupa, kas neapzinās, ka aptiekā redz uz mirklīti Tavu seju farmaceits vai kāds cits klients, bet pērkot internetā Tu ļoti daudz iesaistītajām pusēm sniedz datus, ko iegādājies.
    – Cik bieži ZVA seko līdzi internet aptieku zāļu cenām? Lai tik nesanāk ka kaut kādā mirklī, ka reģistrēta lietotāja atlaides cena ir tāda pati, kā ZVA noteiktā, bet nereģistrētam..
    – Lapa izstrādāta ļoti pārskatāmi un ir neaprakstāmi ērti lietojama. Reklāma pašā centrā nepārsteidz, bet savi upuri ir jānes, tas gan, ja grib ērtu pakalpojumu. Noderētu saite kaut kur izcelta uz ZVA zāļu cenu pārbaudīšanu, tad prieks vel lielāks par patērētāju būtu.

    http://www.zva.gov.lv/?id=588&top=588&sa=111

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*