Sākums » Farmācija » “A Aptiekas” ievieš jauna koncepta aptieku, nākamgad sola pārveidot vēl desmit
“A Aptiekas” ievieš jauna koncepta aptieku, nākamgad sola pārveidot vēl desmit

“A Aptiekas” ievieš jauna koncepta aptieku, nākamgad sola pārveidot vēl desmit

Aptieku tīkls “A Aptiekas” Rīgā atklājis jauna koncepta aptieku “Apotheka”, kurā būs iespējams iepirkties daudz diskrētāk un bez medikamentiem būs pieejams daudz plašāks citu veselības preču klāsts, kopumā aptieku padarot pieejamāku un draudzīgāku klientiem, ziņo uzņēmuma pārstāvji. Aptiekas kopējā platība ir 210 kvadrātmetri. Kā apgalvo uzņēmums pārstāvji, šī esot viena no lielākajām Latvijas aptiekām.

Jaunās aptiekas koncepcijas “Laimes formula” pamatā ir trīs lietas – aptieka ir kļuvusi draudzīgāka klientiem ar norādēm un interjeru, farmaceitu darba vietas ir pietiekami atdalītas viena no otras, lai klientam sniegtā konsultācija būtu diskrēta, šī paša iemesla dēļ ir izveidota pircēju apkalpošanas elektroniska rinda ar numuriņiem, savukārt dažādus ekspresdiagnostikas pakalpojumus – asinsspiediena mērīšanu u.c. – aptiekas apmeklētāji varēs saņemt atsevišķā, tieši šim mērķim paredzētā telpā.

Jaunajā aptiekā strādās 12 speciālisti piecās klientu apkalpošanas vietās. Atsevišķi ir nodalītas divas klientu apkalpošanas zonas, no tām plašākā atvēlēta dažādām skaistumkopšanas un higiēnas precēm, kā arī uztura bagātinātājiem un tējām. Savukārt otrā zonā ir iespējams iegādāties medikamentus un saņemt farmaceita padomu.

Bez jaunās aptiekas Rīgā, Stirnu ielā 26 jau janvāra otrajā pusē durvis vērs vēl divas pārveidotas aptiekas, bet nākamā gada laikā plānots pārveidot 10 no kopumā 82 “A Aptieku” tīkla aptiekām. Visas jaunā koncepta aptiekas strādās ar zīmolu “Apotheka”.

Ar šo aptiekas koncepciju uzņēmums vēlas panākt, lai cilvēki uz aptieku nāktu ne tikai pēc zālēm, bet arī veselības un veselīga dzīvesveida, ko nodrošina plašais piedāvāto produktu klāsts.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*