Sākums » Farmācija » Aktuāla informācija par gripas vakcīnu pieejamību zāļu lieltirgotavās

Aktuāla informācija par gripas vakcīnu pieejamību zāļu lieltirgotavās

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) informē, ka 2019. gada 21. janvārī zāļu lieltirgotavās kopā ir pieejami 11 551  iepakojumi pretgripas vakcīnu“Influvac suspensija injekcijām” (reģ.Nr. 05-0097).

Atbilstoši Ministru kabineta 2007. gada 26. jūnija noteikumu Nr. 416 “Zāļu izplatīšanas un kvalitātes kontroles kārtība” 17.1. apakšpunktam zāļu lieltirgotavas nodrošina savā tīmekļa vietnē sabiedrībai viegli pieejamu informāciju par izplatāmām zālēm un to cenām.

Saskaņā ar ZVA rīcībā esošo un zāļu lieltirgotavu tīmekļa vietnēs pieejamo informāciju,  vakcīna ir pieejama lieltirgotavās:
– AS “Recipe Plus”,
– SIA “Euroaptieka”.

ZVA atgādina, ka vakcīnu skaits katru dienu ir mainīgs un zāļu lieltirgotavas nav tiesīgas izplatīt pretgripas vakcīnas pacientiem. Pacienti zāles var iegādāties tikai un vienīgi aptiekās, konsultējoties ar ārstu vai farmaceitu.

Saskaņā ar reģistrācijas apliecības īpašnieka “Sanofi Pasteur” ZVA sniegto informāciju, pretgripas vakcīna “VaxigripTetra suspensija injekcijām pilnšļircē” (reģ.Nr. 16-0141) šajā sezonā vairumtirdzniecībā vairs nebūs pieejama. Sīkāku informāciju  varētu sniegt reģistrācijas apliecības īpašnieka “Sanofi Pasteur” pārstāvis Latvijā (tel: 67 332451,  e-pasta adrese: liga.gulbe@sanofipasteur.com).

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.