Sākums » Farmācija » Ar LFB reģionālo konferenci Rēzeknē ievada Baltijas farmaceitu forumu “BaltPharm Forum”
Ar LFB reģionālo konferenci Rēzeknē ievada Baltijas farmaceitu forumu “BaltPharm Forum”

Ar LFB reģionālo konferenci Rēzeknē ievada Baltijas farmaceitu forumu “BaltPharm Forum”

Ar Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) prezidentes Kitijas Blumfeldes uzrunu Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS šodien, 25. aprīlī, atklāta LFB reģionālā konference, kas ievada Baltijas valstu farmaceitu forumu “BaltPharm Forum”. Forums ilgs līdz 27. aprīlim un tajā piedalīsies ap 150 dalībnieku no visām Baltijas valstīm un Polijas, kā arī lektori no Somijas un ASV.

K. Blumfelde šīs dienas konferences ievadā informēja par plānotajiem grozījumiem Aptieku darbības noteikumos (http://farmacija-mic.lv/planots-noteikt-ka-farmaceitam-aptieka-ir-jabut-visu-aptiekas-darba-laiku/), par ko jau iepriekš ziņojām portālā. Tāpat LFB prezidente ziņoja par LFB ieguldīto darbu Primārās veselības aprūpes attīstības plānā. Ievadrunā tika apskatīti arī dati, kas raksturo cilvēkresursu situāciju nozarē.

K. Blumfelde arī iepazīstināja konferences dalībniekus ar tuvākajā nākotnē dzīvē realizējamiem Farmaceitiskās aprūpes standartiem, pie kā rūpīgi un ilgstoši strādājusi šim nolūkam speciāli veidota LFB darba grupa un biedrības valde.

Vēl LFB prezidente informēja par farmaceitu un farmaceita asistentu tālākizglītības procesa virzību. Ar 2014. gada 1. aprīli uzsākta atskaitīšanās par profesionālo pilnveidi. Katram speciālistam ir nosūtīta vēstule ar termiņu, līdz kuram iesniedzama atskaite LFB. Tiem, kas nav saņēmuši šo vēstuli, jāvēršas biedrībā. Atskaites var iesniegt arī elektroniski.

IMG_3788K. Blumfelde arī atgādināja, ka šis ir LFB jubilejas gads – biedrībai rudenī apritēs 20 gadi.

Dienas gaitā sekos lekcijas par aknu veselību, gremošanas traucējumiem, uzturu un vielmaiņu, kā arī cita nozares speciālistiem noderīga informācija.

Rīt, 26. aprīlī, darbu uzsāks “BaltPharm Forum” starptautiskā konference.

 

Elīna Badune

 

E. Badunes foto.

 

2 komentāri

  1. jēee, onnlaiiinnnsss no Latgales. Micā augstās tehnoloģijas iepirktas

  2. Oho, gandrīz vai tiešraide 🙂

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.