Sākums » Ārzemēs » ASV medicīnas aprīkojuma ražotājs “Hollister” ieguldīs 23 mlj eiro Lietuvas ražotnes paplašināšanā

ASV medicīnas aprīkojuma ražotājs “Hollister” ieguldīs 23 mlj eiro Lietuvas ražotnes paplašināšanā

ASV medicīnas aprīkojuma ražotājs “Hollister Incorporated” nākamo četru gadu laikā plāno investēt vēl 25 miljonus ASV dolāru (23,4 mlj eiro) ražotnes Kauņā paplašināšanā, pirmdien paziņoja Lietuvas investīciju attīstības aģentūra “Investuok Lietuvoje”.

Lietuva var piedāvāt investīciju vidi, kas atbilst veiksmīgu ilgtermiņa attiecību veidošanas principiem un kultūrai. Tā savu lēmumu ieguldīt, lai paplašinātos Lietuvā, pamatojis meitasuzņēmuma “Hollister Lietuva” ģenerāldirektors Maikls Brenans.

Uzņēmums, kas izstrādā un ražo ostomijas, inkontinences un intensīvās aprūpes produktus, investē modernās ražošanas tehnoloģijās, norādījusi investīciju attīstības aģentūra.

2019. gada oktobrī Kauņā atklātajā ražotnē “Hollister” investēja ap 50 miljoniem eiro. “Hollister” ražotnes būvniecība Kauņas Brīvajā ekonomiskajā zonā sākās 2017. gada novembrī.

Lietuvas sociālās apdrošināšanas fonda “Sodra” dati liecina, ka uzņēmumā Lietuvā pašlaik strādā gandrīz 600 cilvēku.

1921. gadā Čikāgā dibinātā firma sākumā sniedza tipogrāfijas pakalpojumus, bet gadu gaitā attīstījusi ostomijas aprūpes, brūču apstrādes un cita medicīniskā aprīkojuma un līdzekļu ražošanu. Tā strādā ar “Hollister” un “Dansac” zīmoliem. Uzņēmuma ražotnes ir ne tikai ASV, bet arī Dānijā, Īrijā un Indijā.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*