Sākums » Farmācija » “B.Braun Medical” pērn kāpinājis apgrozījumu un peļņu
“B.Braun Medical” pērn kāpinājis apgrozījumu un peļņu

“B.Braun Medical” pērn kāpinājis apgrozījumu un peļņu

Medicīnas preču vairumtirgotāja SIA “B.Braun Medical” pērn kāpinājusi apgrozījumu un peļņu, saskaņā ar “Firmas.lv” datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Uzņēmums pērn apgrozīja 9,22 miljonus eiro, kas ir par 9% vairāk nekā 2013. gadā, kad apgrozījums bija 8,46 miljoni eiro. Tikmēr uzņēmuma peļņa pērn bija 522 986 eiro, kas ir par 16,4% vairāk nekā 2013. gadā, kad peļņa bija 449 180 eiro.

Vadības ziņojumā teikts, ka pagājušajā gadā medicīnas nozares budžetam netika piešķirti papildu līdzekļi, kas jūtami ietekmēja slimnīcu finansējumu. Taču “B.Braun Medical” izdevās palielināt produktu pārdošanas apjomu. Pērn pieprasītākās pozīcijas bija ķirurģiskais šujamais materiāls un vienreizlietojamie medicīnas materiāli.

Šogad uzņēmums paredzējis turpināt pasākumus pārdošanas apjomu palielināšanā. Uzņēmuma vadība šogad arī paredz veiksmīgu šujamā materiāla, lielo locītavu endoprotēžu un citu produktu realizāciju. Šī gada rezultātus pozitīvi varētu ietekmēt šogad plānotā instrumentu nomaiņas projekta pabeigšana Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā, ziņo LETA.

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.