Sākums » Ārzemēs » “Benu aptieku” mazumtirdzniecības direktora pienākumus Igaunijā pārņem Rainers Kasevali

“Benu aptieku” mazumtirdzniecības direktora pienākumus Igaunijā pārņem Rainers Kasevali

Igaunijas masu mediji ziņo, ka Kaidi Kelta, kura kopš 2013. gada Igaunijā vada “Benu aptiekas”, pamet uzņēmumu, un no 9. septembra viņas darbu pārņem Rainers Kasevali, kurš līdz šim strādāja par Benu mazumtirdzniecības operāciju vadītāju.

“Šogad tika pabeigts viens posms zāļu izplatīšanas jomā, un pēc 13 gadu darba Benu ir īstais laiks novilkt robežu,” paziņojumā presei paudusi Kelta.

Kasevali, kurš pirms diviem gadiem pievienojās Benu komandai, ir studējis starptautisko biznesa vadību un savu karjeru veidojis kā bērnu preču un rotaļlietu mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmuma “Anvol” komercdirektors, kā arī RIMI veikalu reģionālais vadītājs Igaunijā.

“Benu aptieku portfelis un valsts mēroga tīkls ir ļoti veiksmīgi darbojies koronavīrusa apstākļos. Mēs arī plānojam turpināt šo pieeju, jo šaura koncentrēšanās tikai uz lielajiem tirdzniecības centriem vairs nav uzskatāma par konkurences priekšrocību, bet gan drīzāk par risku,” paziņojis Kasevali.

“Benu Apteek” un tā mātes uzņēmums “Tamro” pieder PHOENIX grupai. Igaunijā šobrīd darbojas vairāk nekā 160 “Benu aptiekas”.

www.farmacija-mic.lv

Viens komentārs

  1. Vai tad individuālo farmaceitu aptiekas Igaunijā joprojām saucās Benu aptiekas? Vajadzētu šim kungam pajautāt!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.