Sākums » Farmācija » Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs veiks turpmākus “Rigvir” pētījumus
Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs veiks turpmākus “Rigvir” pētījumus

Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs veiks turpmākus “Rigvir” pētījumus

16.oktobrī Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs noslēdzis līgumu par sadarbību ar Latvijas Viroterapijas centru, kas paredz veikt turpmākus preklīniskos pētījumus, pētījumus konkrēto onkoloģisko pacientu individualizētās diagnostikas un ārstēšanas ietvaros, kā arī šādu pētījumu starptautisku reprezentāciju. Līgumu parakstīja Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra direktors Jānis Kloviņš un Latvijas Viroterapijas Centra valdes priekšsēdētājs Jurģis Auziņš.

“Rigvir” ir pasaulē pirmās reģistrētās dzīvu vīrusu saturošas zāles onkoloģisko slimību ārstēšanai un vienīgās, kas pārstāv vēža viroterapijas nozari, ziņo Biomedicīnas pētījumu un studiju centra pārstāvji, kas paredz, ka šāda sadarbība veicinās “Rigvir” pievienotās vērtības stiprināšanu un konkurētspējas celšanu pasaulē.

Biomedicīnas pētījumu un studiju centra ir atzīts par vadošo pētījumu centru Baltijas valstīs molekulārās bioloģijas, biomedicīnas un biotehnoloģijas jomā, kurš jau ir piedalījies vairāku ar “Rigvir” saistītu pētījumu veikšanā, informē centra pārstāvji.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*