Sākums » Farmācija » Čehijas “Black Duck Invest” informējusi “Olainfarm” par nodomu iegādāties “Olmafarm” piederošās “Olainfarm” akcijas

Čehijas “Black Duck Invest” informējusi “Olainfarm” par nodomu iegādāties “Olmafarm” piederošās “Olainfarm” akcijas

Čehijas uzņēmums “Black Duck Invest” informējusi zāļu ražotāju “Olainfarm” par nodomu iegādāties SIA “Olmafarm” piederošās “Olainfarm” akcijas, teikts “Olainfarm” paziņojumā biržai “Nasdaq Riga” saistībā ar izskanējušo informāciju, ka, pateicoties Valsts policijas operatīvam darbam, ir novērsts mēģinājums izkrāpt “Olmafarm” piederošās “Olainfarm” akcijas.

“”Olainfarm” ir saņēmusi informāciju no Čehijā reģistrētas sabiedrības “Black Duck Invest” par tās nodomu iegādāties “Olmafarm” piederošās “Olainfarm” akcijas, kas veido 42,56% no “Olainfarm” akcijām. “Olainfarm” nav saņēmusi informāciju par to, ka minētais darījums ir noticis,” sacīts publiskotajā paziņojumā.

Vienlaikus uzņēmuma pārstāvji atzīmē, ka atbilstoši publiski paustajai informācijai “Olmafarm” ir vērsusies Valsts policijā un notiek izmeklēšanas process. “Olainfarm” valde aktīvi seko līdz situācijai un turpinās sniegt informāciju atbilstoši likuma prasībām.

“Olmafarm” valdes loceklis Pēteris Rubenis iepriekš aģentūrai LETA pauda, ka, pateicoties Valsts policijas operatīvam darbam, ir ticis novērsts mēģinājums izkrāpt uzņēmumam “Olmafarm” piederošās “Olainfarm” akcijas. Izmeklēšanas interesēs plašāku informāciju gan viņš nesniedza.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.