Sākums » Farmācija » Decembra “Materia Medica” – atskats uz pērno gadu un Covid-19 nākotnes tendences
Decembra “Materia Medica” – atskats uz pērno gadu un Covid-19 nākotnes tendences

Decembra “Materia Medica” – atskats uz pērno gadu un Covid-19 nākotnes tendences

Decembra nogalē pie lasītājiem aizceļoja pēdējais 2021. gada žurnāla “Materia Medica” numurs, kurā atskatāmies uz pagājušo gadu un ielūkojamies arī gaidāmajos izaicinājumos.

Šajā numurā ļoti daudz rakstām gan par vēsturi, gan par nākotni: par retajām 16.-18. gadsimta grāmatām P. Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā, par to, kā radies vārds “vakcīna”, par divu lielisku farmaceitu – limbažnieku tandēmu  – Aigaru Eniņu un Agri Briedi, kā arī par nākotnes tendencēm Covid-19 jomā un farmācijā.

Medicīnas sadaļā apskatām tonsilītu un peritonsilāro abscesu un piedāvājam izsmeļošu materiālu par “gudrības zālēm”.

Kā ik katru mēnesi, apskatām nozares aktualitātes pasaulē un Latvijā un sekojam līdzi Latvijas Farmaceitu biedrības darbībai.

Vaļasbrīžiem – krustvārdu mīklas konkurss, kā arī Twitter ziņas un infografikas par to, kas notiek farmācijā.

Arī 2022. gadā viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāks ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai ir radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

Aizraujošu lasīšanu un izziņas prieku! Dalieties ar mums savās pārdomās par to, kas jums šajā žurnāla numurā šķita vērtīgs un noderīgs!

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.