Sākums » Ārzemēs » Eiropas zāļu aģentūra pamet Londonu un maina laika joslu
Eiropas zāļu aģentūra pamet Londonu un maina laika joslu

Eiropas zāļu aģentūra pamet Londonu un maina laika joslu

Eiropas zāļu aģentūra (European Medicines Agency, EMA) šodien, 2019. gada 1. martā, pēc 24 gadu darba atstāj savas Londonas telpas un pārceļas uz Amsterdamu Nīderlandē. Laikā no 4. marta līdz 8. martam ieskaitot EMA darba laiks turpinās atbilst Griničas laikam (GMT).

Sākot ar 2019. gada 11. martu EMA darba laiks mainīsies no GMT uz Centrāleiropas laiku (CET), atspoguļojot EMA fizisko pārcelšanos no Londonas uz Amsterdamu. EMA oficiālais darba laiks būs 8:30 – 18: 00 (CET) un komutācijas darba laiks būs no 7:30 līdz 18: 30 (CET), no pirmdienas līdz piektdienai.

EMA ir arī pienākums mainīt savus serverus no GMT uz CET. Šī pāreja uz EMA datu laika joslas atjaunošanu notiks 29. martā pusnaktī pēc GMT, tūlīt pēc Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības (Brexit procedūras). EMA apsvērs normatīvo dokumentu izpildi līdz 2019. gada 29. martam, ja tie iesniegti šajā datumā līdz 23:59 un 59 sekundēm pēc GMT.

Lai mazinātu jebkādu sarežģījumu risku, EMA centīsies izvairīties no 2019. gada 29. marta pusnakts termiņa piemērošanas tādās jomās kā iepirkumi, brīvās vakances un reglamentējošie dokumenti. EMA individuāli izskatīs gadījumus, kad trešā persona uzskatīs, ka EMA laika joslas maiņa ir negatīvi ietekmējusi kādu procesu. EMA ņems vērā arī laika joslas maiņas ietekmi, ja radīsies jautājumi par termiņu ievērošanu.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.