Sākums » Farmācija » Farmācijas muzejs ielūdz savā ārstniecības augu un garšaugu dārziņā
Farmācijas muzejs ielūdz savā ārstniecības augu un garšaugu dārziņā
Foto - no Farmācijas muzeja arhīva.

Farmācijas muzejs ielūdz savā ārstniecības augu un garšaugu dārziņā

Atnācis pavasaris, tāpēc sākusies rosība Farmācijas muzeja iekšpagalmā izveidotajā ārstniecības augu un garšaugu dārziņā, lai jau tuvākajā laikā muzejs iepazīstinātu apmeklētājus ar vēl plašāku augu sortimentu.

Arī Medikamentu informācijas centra (MIC) pārstāves 30. aprīlī piedalījās dārza darbos un iestādīja deviņvīruspēku, dižzirdzeni un citus brīnumainus augus, kas sarūpēti ar ar Jāņa Ulmja (‘’Lādes Avotiņi’’) gādību.

Foto – no muzeja arhīva.

Farmācijas muzejs aicina satikties muzeja pagalmiņā, kur var ļauties mierpilnai atpūtai, izziņas procesam par ārstniecības augu nozīmi un to dziednieciskajām īpašībām. Kā ziņo MIC pārstāves, dārzā jau skatāma mītiskā mandragora, kas gozējas tur ar varenu lapu rozeti un taisās ziedēt.

Farmācijas muzeja dārziņš tapis 2021. gadā, pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstam, un atrodas pašā Vecrīgas sirdī, Riharda Vāgnera ielā 13, kur ir pieejams publiski, iegādājoties vien muzeja apmeklējuma biļeti. Relaksētai atpūtai iekārtoti koka soli, kur apsēsties un iejusties senās Rīgas gaisotnē, par kuru vēsta pasāžā izvietotie sienu gleznojumi.

Muzejs pateicas visiem, kas bija atsaucīgi un iesaistījās dinamiskajā augu stādīšanas procesā, jo tikai kopā ir spēks un gandarījums par paveikto!

Sīkāka informācija: https://www.farmacijasmuzejs.lv un https://www.facebook.com/FARMMUZ

Tālrunis saziņai: (+371) 67 213 008.

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*