Sākums » Ārzemēs » Farmācijas uzņēmumam “Novartis Baltics” jauna valdes priekšsēdētāja Baltijā un Ukrainā
Farmācijas uzņēmumam “Novartis Baltics” jauna valdes priekšsēdētāja Baltijā un Ukrainā

Farmācijas uzņēmumam “Novartis Baltics” jauna valdes priekšsēdētāja Baltijā un Ukrainā

Starptautiskajam farmācijas uzņēmumam “Novartis Baltics” iecelta jauna vadītāja Baltijā – par valdes priekšsēdētāju Baltijas valstīs un Ukrainā inovatīvo zāļu jomā kļuvusi Ramune Laucjuviene, kura februārī pārņēma Baltijas organizācijas vadību no Teodora Vasiliu.

Ramune Laucjuviene strādā uzņēmumā “Novartis” vairāk nekā 12 gadus. 2011. gada februārī viņa uzsāka darbu uzņēmumā par Onkoloģijas biznesa vienības vadītāju Lietuvā. Pēc tam 2018. gada janvārī viņa kļuva par ģenerāldirektori onkoloģijas jomā Baltijā un 2022. gada martā tika paaugstināta par ģenerāldirektori onkoloģijas jomā Baltijas valstīs un Ukrainā. Pašlaik R. Laucjuviene ir arī Lietuvas Inovatīvās farmaceitiskās rūpniecības asociācijas valdes priekšsēdētāja vietniece.

Ramune Laucjuviene norāda, ka Baltijas valstu un Ukrainas filiāles vadītājas inovatīvo zāļu jomā amatā viņa meklēs jaunas sadarbības iespējas un veicinās inovāciju ieviešanu. “Iestāžu, organizāciju un uzņēmumu sadarbība palīdz valdībām veicināt veselāku sabiedrību un uzlabo pacientu ārstēšanas iznākumus. “Novartis” nolūks ir izstrādāt inovatīvas ārstēšanas metodes, tāpēc mēs nebaidāmies eksperimentēt, veicinām zinātkāri un jaunradi, lai uzlabotu un pagarinātu cilvēku dzīvi, samazinot slimību slogu,” stāsta R. Laucjuviene.

Viņa uzsver, ka inovācijas nav iespējamas bez augsti kvalificētiem darbiniekiem, kas meklē iespējas ārstētvisdažādākās slimības, sākot no vēža un sirds slimībām līdz retām ģenētiskām slimībām, un padara jaunas ārstēšanas iespējas pieejamas pēc iespējas lielākam skaitam pacientu. “Pēdējos gados darba devēji ir saskārušies ar daudzām problēmām. Mans mērķis ir turpināt rūpēties par mūsu darbinieku labklājību un rast jaunus darbības veidus, kas rada vērtību un jēgu,” saka R. Laucjuviene.

Ramune Laucjuviene pārņems Baltijas struktūras vadību no Teodora Vasiliu, kurš iecelts par “Novartis” divīzijas “Sandoz”, kas ir pasaules līderis ģenērisko un biolīdzīgo zāļu jomā, vadītāju Rumānijā un Moldovā.

Ramune Laucjuviene pārņem arī “Novartis” Ukrainas pārstāvniecības vadību. Kopš pirmās kara dienas viņa un viss “Novartis” kolektīvs strādā, lai nodrošinātu mūsu cilvēku drošību kara plosītajā valstī. “Mūsu Ukrainas komandas prioritāte ir nodrošināt, lai pacienti saņem savas dzīvību glābjošās zāles,” viņa papildina.

“Novartis” šobrīd visā pasaulē nodarbina 106 000 darbinieku.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*