Sākums » Farmācija » Farmācijas uzņēmums “Silvanols” investējis 10 000 eiro internetveikala izveidē

Farmācijas uzņēmums “Silvanols” investējis 10 000 eiro internetveikala izveidē

Farmācijas uzņēmums “Silvanols” investējis apmēram 10 000 eiro internetveikala izveidē, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Mareta Lāce.

Viņa atzīmēja, ka internetveikala izveidē izmantoti firmas iekšējie resursi, tostarp pārstrukturizēts un optimitzēts mārketinga budžets, kā arī pārkvalificēti darbinieki, izveidojot gan jaunu departamentu uzņēmumā, gan radot iespēju cilvēkiem saglabāt darbavietas.

“2020.gads mums ir parādījis, ka nekas nav akmenī cirsts un mums ir jābūt spējīgiem pielāgoties pārmaiņām pasaulē un realizēt jaunas iespējas. Esam izveidojuši savu internetveikala platformu, lai būtu ērti un ātri pieejami saviem klientiem visā Latvijā,” pauda Lāce.

Tāpat viņa informēja, ka 2021.gadā uzņēmums plāno atvērt internetveikalu arī Igaunijā un Lietuvā.

Jau vēstīts, ka “Silvanols” pagājušajā gadā strādāja ar 5,444 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,1% vairāk nekā 2018.gadā, bet kompānijas peļņa samazinājās par 29,1% un bija 528 832 eiro.

“Silvanols” reģistrēts 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 703 810 eiro. Firma nodarbojas ar farmaceitisko preparātu un pamatvielu izpēti un ražošanu. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir zāļu ražotājs “Olainfarm”.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.