Sākums » Ārzemēs » FIP kongress pārcelts uz 2021. gada septembri
FIP kongress pārcelts uz 2021. gada septembri

FIP kongress pārcelts uz 2021. gada septembri

Ņemot vērā pašreizējo situāciju ar COVID-19, Starptautiskā farmaceitu federācija (FIP) un Spānijas Ģenerālā farmācijas padome ir pieņēmušas lēmumu pārcelt FIP 80. pasaules farmācijas kongresu un Spānijas 22. Nacionālo farmācijas kongresu uz nākamo gadu. Šo kongresu atlikšana abām organizācijām bijis grūts lēmums, bet tas pieņemts, balstoties uz atbildību, savstarpēju uzticēšanāos un solidaritāti: visu potenciālo dalībnieku drošība šobrīd ir šo organizāciju prioritāte.

FIP rīkotais 80. pasaules farmācijas kongress un Spānijas 22. Nacionālais farmācijas kongress attiecīgi notiks 2021. gada 12. – 16. septembrī un 2021. gada 14. – 16. septembrī turpat Seviļā.

“Mēs turpināsim sadarboties ar visiem mūsu partneriem, lai nodrošinātu veiksmīgu un dinamisku kongresu,” sola FIP.

Pašlaik rīkotāji izstrādā loģistikas plānu, bet vēlas arī sniegt kopsavilkumu par vissvarīgākajiem soļiem, kas dalībniekiem būs jāveic.

Reģistrācija

Jau iemaksātās dalības maksas tiks pārvirzītas uz 2021. gada kongresu. Tā kā delegācijas var mainīties, organizatori neiekasēs maksu par vārda maiņu jau reģistrētajiem un apmaksātajiem dalībniekiem, ja sākotnēji reģistrētie dalībnieki nevarēs ierasties uz kongresu 2021. gadā.

Tiem reģistrētajiem dalībniekiem, kuri vēlas anulēt reģistrāciju, tiks pilnībā atgriezta visa iemaksātā nauda, izņemot administratīvo izdevumu maksu 10% apmērā, kas tiks novirzīta FIP budžetā kongresa pārplānošanas darbiem.

Ja vēlaties atcelt savu reģistrāciju, lūdzu, nosūtiet e-pastu uz kongresa reģistrācijas biroju – fip@mci-group.com.

Reģistrācija tiešsaistē paliks atvērta. Kongresa vietne – https://seville2021.fip.org – tiks atjaunināta tuvākajās dienās.

Viesnīcu rezervācijas

Ar dalībniekiem, kuri jau ir rezervējuši viesnīcu, par iespēju pārcelt rezervāciju uz 2021. gadu sazināsies organizatoru viesnīcu aģents “BCO Congresos”.

Programma

FIP 2020 kongresa programma Seviļā paliks spēkā arī 2021. gada kongresam. Sesiju programma, kurā iekļauti uzaicinātie priekšsēdētāji un runātāji, lielākoties nemainīsies, bet FIP Kongresa programmas komiteja nākamajā periodā turpinās pārskatīt un attīstīt programmu, lai saglabātu tās atbilstību plānotajam. Visi kongresa sesijās iesaistītie tiks informēti par notikumu attīstību. Uzaicināto priekšsēdētāju un runātāju reģistrācija tiks pārcelta uz 2021. gada kongresu.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.