Sākums » Farmācija » “GlaxoSmithKline Latvia” apgrozījums pērn audzis par 8,6%

“GlaxoSmithKline Latvia” apgrozījums pērn audzis par 8,6%

Farmaceitisko izstrādājumu vairumtirgotājs SIA “GlaxoSmithKline Latvia” pagājušajā gadā strādāja ar 17,19 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,6% vairāk nekā 2018.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 43,9% un bija 375 175 eiro, saskaņā ar  “Firmas.lv” datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka peļņas samazinājums daļēji saistīts ar pārējās saimnieciskās darbības ieņēmumu samazināšanos un samaksāto uzņēmumu ienākuma nodokli. Šogad uzņēmums turpinās fokusēties uz inovatīvu medikamentu piegādi pacientiem, jo sevišķi vakcīnu un HIV medikamentu jomā.

“GlaxoSmithKline Latvia” vadība paredz uzņēmuma apgrozījuma un attiecīgu peļņas pieaugumu, pateicoties jauniem produktiem, norādīts vadības ziņojumā. Tāpat uzņēmuma vadība arī pauž uzskatu, ka “GlaxoSmithKline Latvia” tirgus daļa Latvijas tirgū 2020. gadā saglabāsies stabila.

Vienlaikus atzīmēts, ka Covid-19 pandēmijas dēļ nav paredzams, kā situācija nākotnē varētu attīstīties, un līdz ar to pastāv ekonomikas attīstības nenoteiktība. Līdz šim “GlaxoSmithKline Latvia” nav izjutis izmaiņas saimnieciskajā darbībā.

“GlaxoSmithKline Latvia” vadība norāda, ka uzņēmums spēs pārvarēt situāciju, pievēršot pastiprinātu uzmanību debitoru parādu savlaicīgai iekasēšanai, kā arī naudas plūsmas monitoringam uzņēmumā.

2018.gadā “GlaxoSmithKline Latvia” strādāja ar 15,828 miljonu eiro apgrozījumu un guva 669 194 eiro peļņu. “GlaxoSmithKline Latvia” reģistrēta 2003.gadā, un tās pamatkapitāls ir 5 989 578 eiro. Visas uzņēmuma kapitāldaļas pieder Apvienotajā Karalistē reģistrētai firmai “Wellcome Limited”.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.