Sākums » Ārzemēs » “GlaxoSmithKline Lietuva” sāk atlaist gandrīz pusi darbinieku
“GlaxoSmithKline Lietuva” sāk atlaist gandrīz pusi darbinieku

“GlaxoSmithKline Lietuva” sāk atlaist gandrīz pusi darbinieku

Lietuvas zāļu lieltirgotājs “GlaxoSmithKline Lietuva” plāno atlaist 25 darbiniekus, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA un aģentūra BNS.

Uzņēmums šīs nedēļas sākumā par gaidāmajām atlaišanām paziņojis Nodarbinātības dienestam. Pamatojoties uz valsts sociālās apdrošināšanas fonda “Sodra” datiem, šobrīd uzņēmumā strādā 56 cilvēki.

Koronavīrusa dēļ pavasarī ieviestie ierobežojumi nav ietekmējuši uzņēmuma darbību vai tā uzņēmējdarbības modeli, teikts “GlaxoSmithKline Lietuva” 2019. gada pārskatā. Uzņēmums arī uzsvēris, ka pieprasījums pēc tā produktiem nav būtiski samazinājies, taču tas sagaida iespējamu pasūtījumu kritumu.

“GlaxoSmithKline Lietuva” ieņēmumi pagājušajā gadā palielinājās par 21,5 procentiem līdz 25,2 miljoniem eiro. Tā tīrā peļņa salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu pieauga par 5,8 procentiem līdz 900 000 eiro, no kuriem 860 000 eiro tiktu izmaksāti dividendēs. “GlaxoSmithKline Lietuva” simtprocentīgi pieder Lielbritānijas uzņēmumam “Wellcome Limited”, kura galvenais akcionārs ir Lielbritānijas “GlaxoSmithKline”.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.