Sākums » Farmācija » “Grindeks” akcionāru sapulcē ievēl padomi jaunā sastāvā
“Grindeks” akcionāru sapulcē ievēl padomi jaunā sastāvā

“Grindeks” akcionāru sapulcē ievēl padomi jaunā sastāvā

AS “Grindeks” padomē 11.novembrī atkal ievēlēts ekonomists Uldis Osis, kas šī gada jūnijā atstāja “Grindeks” padomes locekļa amatu, lai pievērstos savai sirdslietai – ekonomikai, kā arī turpinātu darboties partijā “Latvijas attīstībai” un kandidētu uz deputāta vietu Eiropas Parlamenta vēlēšanās, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

“Grindeks” akcionāru ārkārtas sapulces laikā padomē ievēlēts arī Kirovs Lipmans, Anna Lipmane, Jānis Naglis un Arkādijs Vjortkins. Padome ievēlēta uz trīs gadiem.

Par “Grindeks” revīzijas komitejas locekļiem ievēlēti J.Naglis, Inna Mačiene un U.Osis. Arī revīzijas komiteja ievēlēta uz trīs gadiem.

Savukārt sapulces darba kārtības jautājumu par 2013.gada peļņas izlietošanu akcionāru sapulcē izlemts atstāt bez izskatīšanas.

Kompānijas valdei uzdots pēc iespējamo investīciju projektu Krievijā izvērtēšanas, bet ne vēlāk kā līdz šī gada 31.decembrim, sasaukt un noturēt ārkārtas akcionāru sapulci, iekļaujot darba kārtības jautājumu par 2013.gada peļņas izlietošanu, un sagatavot lēmumu projektu par 2013.gada peļņas izlietošanu, balstoties uz iespējamo investīciju projektu Krievijā izvērtēšanas rezultātiem.

Māteskompānijas peļņa pērn bija 9 986 053 eiro, ziņo LETA.

 

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

 

 

 

E. Badunes foto.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*