Sākums » Farmācija » “Grindeks” turpinās attīstīt produktu klāstu un apgūt jaunus tirgus
“Grindeks” turpinās attīstīt produktu klāstu un apgūt jaunus tirgus

“Grindeks” turpinās attīstīt produktu klāstu un apgūt jaunus tirgus

Latvijas zāļu ražotājs AS “Grindeks” arī turpmāk ieguldīs līdzekļus gan produktu portfeļa attīstībā, gan jaunu tirgu pguvē, kā arī realizēs vairākus nozīmīgus nišas projektus Rietumeiropas valstīs, ziņu aģentūrai LETA atklājis uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis. Šogad paredzēts arī pievērst uzmanību darbības efektivitātei – izmaksu pārvaldībai un pārstāvniecību pilnveidei. Izaugsmes dinamiku ietekmēs uzņēmuma spēja rast jaunus risinājumus rādītāju pieauguma veicināšanai, paudis Bundulis.

2013.gadā “Grindeks” turpinājis sekmīgi strādāt līdzšinējos tirgos, kā arī attīstījis dažādus nišas projektus jaunos tirgos – Skandināvijas un citās valstīs. Pērn veiksmīgi noritējusi ASV Pārtikas un zāļu pārvaldes inspekcija, kas ļaus turpināt un attīstīt substanču eksportu uz ASV.

Tāpat pērn uzņēmuma vadības sistēma saņēma Krievijas “ISO 9001-2011” sertifikātu, kas pēc savas būtības ir “LVS EN ISO 9001” standarta analogs. Tas atvieglo eksportu uz šo valsti.

Bundulis arī atklājis, ka aizvien pieaug konkurence patentbrīvo medikamentu jomā NVS valstīs, kas ir lielākie “Grindeks” gatavo zāļu noieta tirgi, un tajos ļoti aktīvi tiekot realizēta vietējo ražotāju lobēšana un interešu aizstāvība.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*