Sākums » Farmācija » Grozījumus zāļu kompensācijas kārtībā virza izskatīšanai Valsts sekretāru sanāksmē
Grozījumus zāļu kompensācijas kārtībā virza izskatīšanai Valsts sekretāru sanāksmē

Grozījumus zāļu kompensācijas kārtībā virza izskatīšanai Valsts sekretāru sanāksmē

Noteikumu projekts “Grozījumi Ministru kabineta 2006.gada 31.oktobra noteikumos Nr.899 “Ambulatorajai ārstēšanai paredzēto zāļu un medicīnisko ierīču iegādes izdevumu kompensācijas kārtība””, ņemot vērā tā paredzēto spēkā stāšanos 2015.gada 1.martā, tiek virzīts izsludināšanai Valsts sekretāru sanāksmē, ziņo Veselības ministrija (VM).

13.janvārī sabiedriskajā apspriedē izteiktie priekšlikumi iespēju robežās esot ņemti vērā, taču vairums iepriekš plānoto izmaiņu netiks atceltas.

Tomēr ministrija pieļauj, ka, ņemot vērā virkni grozījumiem iesniegto papildus priekšlikumu, kas tieši neskar šo konkrēto projektu, ir paredzama atsevišķa apspriede par sniegtajiem ierosinājumiem, kuri pēc izvērtēšanas varētu tikt iekļauti atsevišķā noteikumu projektā.

Sabiedriskās apspriedes detalizēti rezultāti tiks ievietoti VM mājas lapā līdz 27.janvārim.

Pielikumā – grozījumu projekts un anotācija:

 

VMNot_190115_ZIKS

VMAnot_200115_ZIKS

 

 

www.farmacija-mic.lv

3 komentāri

  1. Lieltirgotavām vēl viens papildinstruments, lai spiestu uz ražotājiem par atlaidēm! Ja tu man ne tā – es tūlīt ievedu pret tavām zālēm paralēlo importu! Mērķis dikti klajš, jo references cenu VARBŪT tas ietekmēs pavisam nedaudz zālēm! Tām,kam būs nenormāli godīgs un nealkatīgs pārstāvis.

  2. Ko nozīmē ”kādā atsevišķā noteikumu grozījumu projektā” ? Atsevišķi jauni noteikumi? Papildus priekšlikumi esošajā projektā? Par ko tik sarežģīti un nesaprotami?

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.