Sākums » Farmācija » Igaunijā grib noteikt tiesisko regulējumu pašapkalpošanās aptiekām
Igaunijā grib noteikt tiesisko regulējumu pašapkalpošanās aptiekām

Igaunijā grib noteikt tiesisko regulējumu pašapkalpošanās aptiekām

Tehnoloģiju kompānija Grab2Go un Accelerate Estonia apvienojusi spēkus, lai kopīgi precizētu pašapkalpošanās aptieku darbības tiesisko regulējumu.

Šī sadarbība rada jaunu tirgu automatizētai un bezkontakta farmācijas produktu (bezrecepšu un recepšu zāļu) tirdzniecībai, maina piekļuvi medikamentiem un nostāda Igauniju veselības tehnoloģiju inovāciju priekšgalā, biržā informēja Grab2Go.

Sagatavošanas posmā, ko vadīs Accelerate Estonia, tiks iesaistītas valsts institūcijas un privātā sektora partneri, lai noteiktu darbības rāmi un izveidotu tiesisko bāzi pašapkalpošanās aptiekām. Papildus tiks veikta riska analīze, kā arī riska mazināšanas risinājumu izstrāde. Sadarbības ietvaros tiks pētīti arī starptautiskie tirgi un tiešo investīciju iespējas Igaunijā.

Pēc uzņēmuma domām, sadarbība dos nozīmīgus rezultātus, tostarp ekonomisko iespēju apzināšanu, nepieciešamās izmaiņas publiskajā sektorā un pilotprogrammas ieviešanu inovatīvu risinājumu demonstrēšanai.

Accelerate Estonia ir valdības inovāciju laboratorija, kas sadarbībā ar publisko un privāto sektoru veic unikālus eksperimentus, identificējot regulējošos šķēršļus un ļaujot uzņēmējiem izveidot jaunus tirgus, vienlaikus risinot sistēmiskās problēmas, ar kurām saskaras publiskais sektors.

Avots: LETA, BNS

Viens komentārs

  1. Mani vienmēr ir fascinējis, kad neprofesionāļi atkal un atkal no jauna veic diženus atklājumus zāļu jomā! Šis ir kārtējais – ķipa, kā neviens nav iedomājies, ka visu atrisinās BEZKONTAKTA INOVĀCIJA! Jā, tikvien kā jālikvidē ”regulatori šķēršļi”… Vai nav vienalga, kas sāp – sirds vai pēcpuse…Jo visu izšķir slāpes…

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*