Sākums » Farmācija » Jaunais “Materia Medica” numurs
Jaunais “Materia Medica” numurs

Jaunais “Materia Medica” numurs

Šoreiz žurnālā “Materia Medica” lasītājus gaida pavisam neparasts stāsts – “Farmaceite… cietumā”. Par kuru kolēģi ir runa un kā viņa tur nokļuva – lasiet jaunajā žurnāla numurā, kam jau jābūt pieejamam katrā Latvijas aptiekā!

Vēl šomēnes – par zāļu iegādes kompensācijas sistēmas niansēm. Veselības ministrija saka vienu, bet Valsts kontrole – pavisam ko citu. Kā tad īsti ir ar šo sistēmu – taupām naudu vai tomēr šķērdējam?

Šajā numurā pieejami jaunie tālākmācības testi. Šoreiz – par lipīdiem. Vēl medicīnas sadaļā uzziniet atbildes uz aktuāliem jautājumiem par psihotropisko zāļu līdzvērtību un kairinātu degunu sausā deguna sindroma gadījumā.

Piedāvājam arī Veselības ministrijas Farmācijas departamenta direktora Jāņa Zvejnieka apkopojumu un skatu uz klīniskā farmaceita lomu veselības aprūpē Latvijā un aprakstu par latviešu farmaceitu studentu korporācijas “Lettgallia” 115. jubileju.

Vēl lasiet par retām slimībām un bāreņzālēm, Hammermanes lasījumiem un Latvijas Farmaceitu biedrības aktualitātēm.

Atgādinām, ka arī šogad viens žurnāla “Materia Medica” eksemplārs katrā Latvijas aptiekā nonāks bez maksas. Ja vēlaties pasūtināt papildu eksemplāru vai saņemt žurnālu arī savā privātajā paskastītē, to var izdarīt, zvanot uz Medikamentu informācijas centru (MIC) pa tālruni 67821245 vai rakstot e-pastu – mic@mic.lv .

Ziņojiet MICam, ja neesat saņēmuši žurnālu!

materia-medica

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*