Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” numurā – aktuāla diskusija, inovācijas zāļu formās, ergonomika aptiekā
Jaunajā “Materia Medica” numurā – aktuāla diskusija, inovācijas zāļu formās,  ergonomika aptiekā

Jaunajā “Materia Medica” numurā – aktuāla diskusija, inovācijas zāļu formās, ergonomika aptiekā

Kurš un kāpēc iekustināja aptieku izvietojuma kritēriju atcelšanas sviru? Uz šo jautājumu atbildes nozares dalībnieku diskusijā meklēja žurnāls “Materia Medica” un ar tām iepazīties piedāvā savā jaunākajā numurā, kurš jau uzsācis ceļu pie saviem lasītājiem.

Vēl šajā numurā lasiet par inovatīvām zāļu formām, žultsakmeņu slimību, hondroitīna un glikozamīna kombināciju, kas mazina sāpes ceļa artrīta gadījumā, kā arī par astēniju. Vairāki kolēģi šomēnes vērtē klīnisku pētījumu pārskatus, farmakognozijas sadaļā apskatīta kalnu arnika, bet aptiekas plauktā nonācis savvaļas burkāns.

Iespējams, lasītājiem noderēs arī jurista padoms par to, kas jāņem vērā uzņēmuma pārdošanas gadījumā – kādas darbinieku tiesības jānodrošina. Piedāvājam arī izpētīt farmaceitu ergonomisko darba apstākļu ietekmi uz darbaspējām un uzzināt vairāk par zāļu ražotāju jauno Atklātības kodeksu.

Rubrikā “Vietas un cilvēki” šoreiz piedāvājam interviju ar Rasu Dārziņu.

Kā vienmēr žurnālā – Latvijas Farmaceitu biedrības informācija, nozares ziņas, izklaide brīvam brīdim.

Arī 2015. gadā katrā Latvijas aptiekā viens žurnāla ekspemplārs nonāk bez maksas. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru e-pastā mic@mic.lv vai pa tālruni 67821245. Gaidīsim arī atsauksmes par žurnāla rakstiem.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.