Sākums » Interesanti » Jaunajā “Materia Medica” numurā gatavojamies LFB kongresam un atpazīstam Covid izpausmes LOR orgānos
Jaunajā “Materia Medica” numurā gatavojamies LFB kongresam un atpazīstam Covid izpausmes LOR orgānos

Jaunajā “Materia Medica” numurā gatavojamies LFB kongresam un atpazīstam Covid izpausmes LOR orgānos

Oktobra beigās pie lasītājiem nonācis jaunais žurnāla “Materia Medica” numurs, kurā gatavojamies Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) 13. kongresam, kas notiks jau rīt – 6. novembrī. Žurnālā piedāvājam interviju ar LFB prezidenti Daci Ķikuti, kurā viņa atskatās uz šajā prezidentūras periodā paveikto un iezīmē vīziju par to, kādai, viņasprāt, biedrībai būtu jābūt nākotnē.

Oktobra numurā – par vēl vienu svarīgu LFB notikumu – biedrības apbalvojumu pasniegšanu. 15. oktobrī Rīgā, svinīgos apstākļos un šaurā lokā, ievērojot visus valstī noteiktos tā brīža ierobežojumus, LFB pasniedza savus apbalvojumus farmācijas nozares izcilniekiem.

Vēl šoreiz lasiet par darba tiesībām Covid pandēmijas ierobežojumu apstākļos: par darba devēju rīcību pēc 15. novembra, par Covid sertifikātu pielietojumu, par slimības lapu izsniegšanu un citiem šobrīd aktuāliem darba tiesību jautājumiem.

Medicīnas lappusēs piedāvājam materiālus par hipertensijas farmakoterapiju, venozo trombemboliju, aknu funkciju uzlabošanu veselīgai nākotnei, kā arī par Covid-19 izpausmēm LOR orgānos.

Publicējam arī farmācijas industrijas ētikas aktualitātes un jaunumus farmaceitiskās aprūpes jomā attiecībā uz zālēm ķermeņa masas samazināšanai.

Piedāvājam arī apskatu par pētījumiem, kas liecina – daļa iedzīvotāju nevakcinējas adatu fobijas dēļ. Kā rīkoties šādā gadījumā un kā šiem cilvēkiem palīdzēt pārvarēt bailes no šļircēm, lasiet mūsu sagatavotajā materiālā.

Vaļasbrīdim piedāvājam ieskatu vēsturē – gan stāstu par seniem aptieku dārziem, gan par farmaceitu atklājumiem kosmētikas nozarē. Tāpat, kā ik mēnesi, lasiet Twitter ziņas par to, ko internetā ļaudis runā par aptiekām un farmaceitiem, un piedalieties krustvārdu mīklas konkursā.

Arī 2021. gadā viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai ir radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

 

Aizraujošu lasīšanu un izziņas prieku! Dalieties ar mums savās pārdomās par to, kas jums šajā žurnāla numurā šķita vērtīgs un noderīgs!

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.