Sākums » Farmācija » Juskovecs plāno uzlabot aptieku darbības standartus visā nozarē
Juskovecs plāno uzlabot aptieku darbības standartus visā nozarē

Juskovecs plāno uzlabot aptieku darbības standartus visā nozarē

“Ar entuziasmu atgriežos sev labi zināmajā nozarē – jau biju paguvis pēc tās noilgoties. Jo īpaši tāpēc, ka patlaban “Mēness aptiekās” mēs sākām revolucionāro farmaceitiskā servisa pilnveidošanas programmu “Ar īpašām rūpēm par Jums”. Esmu pārliecināts, ka tas būs ne tikai vēsturisks izrāviens uzņēmumam, bet arī kardināli uzlabos aptieku darbības standartus visā nozarē,” presei izplatītajā paziņojumā paudis zāļu lieltirgotavas “Recipe Plus” un aptieku uzņēmuma “Sentor Farm aptiekas” jaunais vadītājs Dmitrijs Juskovecs.

Jau ziņojām, ka 2015. gada 20. februārī D. Juskovecs stājās valdes priekšsēdētāja amatā vienlaikus divās akciju sabiedrībās: “Recipe Plus” un “Sentor Farm aptiekas”, kas veido Latvijas farmācijas holdinga “RePharm” kodolu. Kā ziņo uzņēmumu pārstāvji, līdz šim viņš bijis AS “ELKO GROUP” reģionālais direktors, atbildot par uzņēmuma darbību Neatkarīgo Valstu Savienības teritorijā. Farmācijas holdingā viņš jau reiz veiksmīgi strādājis no 2005. līdz 2008. gadam kā “Recipe Plus” padomes priekšsēdētāja vietnieks. Pirms tam viņš piecus gadus vadīja farmācijas uzņēmumu “Magnum Medical”. No 2004. līdz 2008. gadam Juskovecs bija Latvijas Zāļu lieltirgotāju asociācijas direktors. Jau vairākus gadus viņš lasa lekcijas savā alma mater – Stokholmas ekonomikas augstskolā (SSE) Rīgā, un arī SSE Krievijas filiālē.

Juskovecs dzimis 1975. gadā Rīgā, absolvējis Stokholmas ekonomikas augstskolu Rīgā, un Amerikas starptautiskās vadības augstskolu ASV, ir ASV Kongresa Fulbraita stipendijas ieguvējs, ziņo “RePharm” pārstāvji.

 

www.farmacija-mic.lv

 

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.