Sākums » Ārzemēs » Kalifornija vakcinēšanos veicinās ar miljonu laimestiem
Kalifornija vakcinēšanos veicinās ar miljonu laimestiem

Kalifornija vakcinēšanos veicinās ar miljonu laimestiem

ASV Kalifornijas štata administrācija ir nolēmusi izveidot laimestu fondu 116 miljonu ASV dolāru apjomā, lai pamudinātu cilvēkus vakcinēties pret Covid-19, pirms šis štats 15.jūnijā mīkstinās sociālās distancēšanās un masku valkāšanas noteikumus un ļaus atsākt darbu uzņēmumiem.

Kalifornijas štata gubernators Gevins Ņūsoms ceturtdien, 27. maijā, paziņoja par gaidāmo balvu piešķiršanu tiem, kas vakcinējas. No šī fonda arī paredzēts piešķirt pusotru miljonu dolāru vērtas balvas 10 Kalifornijas iedzīvotājiem, kuri tiks izraudzīti izlozē.

Balvu mērķis ir motivēt uz potēšanos 12 miljonus cilvēku, kuri vēl nav to izdarījuši, lai gan viņiem pienākas Covid-19 vakcīnas. Arī vairāk nekā 20 miljoni štata iedzīvotāju, kas jau ir daļēji vai pilnīgi vakcinēti pret Covid-19, varēs pretendēt uz vērtīgākajām balvām.

“Mēs novirzām vairāk resursu nekā jebkurš cits štats Amerikā, un mēs padarām pieejamas vislielākās balvas, ko jebkad piedāvājis kāds štats Amerikā, tiem, kas cenšas vakcinēties,” Ņūsoms paziņoja Austrumlosandželosas vidusskolā, kuras vingrošanas zālē notika vakcinācija.

Štats piešķirs dāvanu kartes 50 dolāru vērtībā nākamajiem diviem miljoniem cilvēku, kuri vakcinēsies. 15.jūnijā notiks izloze, kurā 10 vakcinēti cilvēki saņems galvenās balvas – katru pusotru miljonu dolāru vērtībā. Vēl 30 cilvēki saņems pa 50 000 dolāru katrs, un šo balvu izloze sāksies 4.jūnijā.

Štats izmantos savu imunizācijas datubāzi, lai automātiski iekļautu izlozēs jebkuru cilvēku vismaz 12 gadu vecumā, kurš saņēmis vismaz vienu Covid-19 vakcīnu. Tiks apsvērtas iespējas iekļaut izlozēs arī tos, kas vakcinēti federālās iestādēs, piemēram, kara veterānu slimnīcās.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.