Sākums » Farmācija » Kuras 2021. gadā bija visvairāk lasītās ziņas portālā www.farmacija-mic.lv?
Kuras 2021. gadā bija visvairāk lasītās ziņas portālā www.farmacija-mic.lv?

Kuras 2021. gadā bija visvairāk lasītās ziņas portālā www.farmacija-mic.lv?

Medikamentu informācijas centra farmācijas ziņu portāls www.farmacija-mic.lv 2021. gadā (līdz decembra vidum) apmeklēts 144 602 reizes. Šogad portālu lasījuši 51 609 lasītāji. Visvairāk apmeklētāju bijis no Latvijas, ASV un Norvēģijas.

Lai arī cik dīvaini tas varbūt kādam šķistu (jo mediju vidē valda uzskats, ka sabiedrību interesē skandāli, krīzes un katastrofas), šajā gadā portālā visvairāk lasītās bija tieši labās ziņas!

Pirmajā vietā izvirzījusies, acīmredzot, plašam iedzīvotāju lokam svarīga tēma – raksts “Pret bezmiegu var līdzēt melatonīns” (lasīts 3972 reizes). Otrajā vietā – “Serotonīns un triptofāns mūsu laimei un sirdsmieram” (3186 skatījumi). Trešais visvairāk lasītākais raksts šogad bijis stāsts par “Dzirciema aptiekas” jauno ēku, kas ieguvusi pasaules arhitektūras balvu “Prix Versailles” (3181 skatījums); tas ne vien uzstādījis dienas apmeklējuma rekordu, bet arī piesaistījis visu laiku lielāko lasītāju skaitu svētdienā. Savukārt ceturtajā vietā ierindojas raksts “Farmācijas nozares speciālisti saņem augstos nozares apbalvojumus” (skatīts 2079 reizes).

Tas liek domāt, ka mums tomēr vēl aizvien par visām pasaules likstām un neražām svarīgāka ir sava veselība un labklājība, kā arī prieks par saviem un kolēģu panākumiem. Tās arī ir labas ziņas! Lai šajos Ziemassvētkos mūsu vidū valda sirsnība un labestība un lai nākamajā – 2022. gadā – mūsu dzīvē ienāk krietni vairāk labo ziņu!

Elīna Badune,

www.farmacija-mic.lv redaktore

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*