Sākums » Farmācija » “Latvijas aptieka” pievieno sev piecas aptiekas
“Latvijas aptieka” pievieno sev piecas aptiekas

“Latvijas aptieka” pievieno sev piecas aptiekas

SIA “Latvijas aptieka” paziņojusi par reorganizāciju, pievienojot savam aptieku tīklam piecas jaunas aptiekas: SIA “Priekules aptieka”, SIA “Sabiedrības “Ars” aptieka”, SIA “Trīsdesmit seši un seši”, SIA “Traumu aptieka” un SIA “Mana aptieka”, pēc “Latvijas Vēstnesī” sniegtās informācijas ziņo aģentūra LETA.

Reorganizācijas lēmums pieņemts 16.aprīlī, taču LETAi pagaidām nav zināms, kad tieši darījums tiks veikts. Darījuma summu uzņēmums neatklāj. Minētās aptiekas turpmāk darbosies ar SIA “Latvijas aptieka” nosaukumu.

AS “Olainfarm” piederošā SIA “Latvijas aptieka” dibināta 1992. gadā ar pamatkapitālu 15 651 eiro (11 000 latu). 2012. gadā uzņēmums apgrozīja 5,6 miljonus eiro, kas bija par 31% vairāk nekā 2011. gadā, un strādāja ar zaudējumiem 39 093 eiro apmērā, pēc “Firmas.lv” informācijas ziņo LETA.

Pēc “Olainfarm” sniegtās informācijas, šā gada martā aptieku tīklā darbojās 54 aptiekas. To realizācijas apjoms martā bija 1,32 miljoni eiro. 2014. gada pirmajos trīs mēnešos SIA “Latvijas aptieka” realizācija sasniedza 3,84 miljonus eiro. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Oļegs Grigorjevs.

 

Elīna Badune

 

Foto – no “Olainfarm” arhīva.

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.