Sākums » Ārzemēs » Lietuvas “Euroapotheca” iegādājas Igaunijas aptieku tīklu “Ulikooli Apteek”

Lietuvas “Euroapotheca” iegādājas Igaunijas aptieku tīklu “Ulikooli Apteek”

Lietuvas holdinga “Euroapotheca” Igaunijas meitasuzņēmums “Euroapteek” no Somijas aptieku uzņēmuma “Yliopiston Apteekki” iegādājies Igaunijas aptieku tīklu “Ulikooli Apteek”, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

“Euroapotheca” paziņojumā teikts, ka darījums par aptieku tīkla “Ulikooli Apteek” iegādi ir pabeigts.

“Euroapotheca” un “Ylopiston Apteekki” vienošanās, par kuru tika paziņots janvāra beigās, paredz, ka “Euroapteek” pēc iegādes darījuma pabeigšanas integrēs savā tīklā 13 aptiekas, kas piederēja “Ylopiston Apteekki”, un ir gatava turpināt piedāvāt franšīzes pakalpojumus 11 aptiekām, kas pašlaik darbojas tīklā “Ulikooli Apteek” pēc franšīzes principa.

Savukārt “Euroapotheca” grupā ietilpstošais Igaunijas medikamentu vairumtirdzniecības uzņēmums “Baltfarma” iegādājies “Yliopiston Apteekki” piederējušo Igaunijas zāļu vairumtirgotājju “Medapta”.

Igaunijas Konkurences padome marta sākumā atļāva veikt abus darījumus.

Pašlaik tīklā “Euroapoteek” ir 49 aptiekas, bet tīklā “Ulikooli Apteek” – 24 aptiekas.

Pēc apvienošanās pabeigšanas tīklā “Euroapoteek” būs 73 aptiekas, no kurām 54 piederēs uzņēmumam “Euroapoteek”, bet 19 strādās pēc franšīzes principa.

Lietuvas uzņēmums “Euroapotheca”, kas ietilpst holdingā “Vilniaus prekyba”, pārvalda vairāk nekā 450 aptiekas Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Ukrainā, un šogad iegādājās Zviedrijas aptieku tīklu “Apoteksgruppen”, ziņo LETA.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.