Sākums » Farmācija » Nelegālas tiešsaistes aptiekas pārdod viltus medikamentus pret Covid-19
Nelegālas tiešsaistes aptiekas pārdod viltus medikamentus pret Covid-19

Nelegālas tiešsaistes aptiekas pārdod viltus medikamentus pret Covid-19

Covid-19 straujas izplatības ietekmē ir palielinājusies viltotu preču izplatība, it īpaši nelegālās tiešsaistes aptiekas izmanto pašreizējo situāciju, lai paplašinātu darbību, pārdodot viltus medikamentus, kas it kā varētu palīdzēt ārstēšanai pret Covid-19, aģentūru LETA informēja Patentu valdes pārstāve Terēze Vētra.

Viņa norāda, ka iepriekšējo gadu statistika liecina, ka viltojumu problēma joprojām ir aktuāla. Lai gan cilvēku izpratne pieaug, tomēr kārdinājums iegādāties preces lētāk, bieži vien liek aizmirst par iespējamajiem viltojumu izmantošanas riskiem un negatīvo ietekmi.

Kampaņas “Viltotā realitāte… joprojām realitāte” ietvaros ir izveidota lapa “www.viltotarealitate.lv“, kurā ikviens Latvijas iedzīvotājs var atrast informāciju par to, kas ir viltojumi un kā tos atpazīt, kā izvairīties no viltotu preču iegādes un ziņot par iespējamajiem pārkāpumiem.

 

www.farmacija-mic.lv

Viens komentārs

  1. O – beidzot Veselības inspekcijas vadība kaut ko pasaka publiski – gan tikai tukšu frāzi! Apskatot norādīto mājaslapu – vilšanās! Nekā konkrēta, tikai bla bla frāzes. Kārtējā atmazgātā kāda projekta nauda un rezultāts grims aizmirstībā. Nu jair viltojumi – tad saki, kuras ir tās aptiekas!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.