Sākums » Interesanti » No jūlija Rīgā iespējams veikt bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa eksprestestus

No jūlija Rīgā iespējams veikt bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa eksprestestus

No jūlija Rīgas domes Labklājības departaments un “MFD” veselības grupa atkal piedāvā iedzīvotājiem galvaspilsētā veikt bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšanu un ekspreskonsultāciju.

Viņa atzīmēja, ka pakalpojums pieejams uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu vai pēdējo 48 stundu laikā veikta Covid-19 testa rezultātu, kas ir negatīvs.

Pakalpojums tiek nodrošināts ar Eiropas Sociālā fonda projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” atbalstu. Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem iedzīvotājiem, īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajām personām, Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā, īstenojot vietēja mēroga, visaptverošus, sabiedrību piesaistošus un aktīvus fiziskās, garīgās un sociālās veselības veicināšanas pasākumus.

Bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšana un ekspreskonsultācija jūlijā tiks veiktas divās “MFD” veselības grupas filiālēs Rīgā – Dzirnavu ielā 70 un Saharova ielā 20a.

Visi bezmaksas eksprestesti ir pieejami pēc iepriekšējas pieteikšanās, saskaņā ar ekspreskonsultāciju grafiku, kas regulāri tiks publicēts mājaslapās “www.mfd.lv” un “www.veseligsridzinieks.lv”.

Veikto eksprestestu rezultātus varēs saņemt uzreiz pēc testu veikšanas, “MFD” Veselības grupas sertificētie speciālisti sniegs īsu konsultāciju, skaidrojot iegūtā eksprestesta rezultātus.

Pieteikties uz bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšanu un ekspreskonsultāciju var katru darba dienu no plkst.9 līdz 17, zvanot pa tālruni 25411884.

Avots: LETA

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.