Sākums » Farmācija » Noslēgusies labdarības akcija “Atcerēsimies savus pasniedzējus”
Noslēgusies labdarības akcija “Atcerēsimies savus pasniedzējus”

Noslēgusies labdarības akcija “Atcerēsimies savus pasniedzējus”

Zvaigzne šodien atspīd pār mums,

Jo mums ir piedzimis Kungs …

Un tā, ticībā labajam 12.decembrī Latvijas Zinātņu akadēmijā Portretu zālē ir noritējis ikgadējais Latvijas Farmācijas arodbiedrības (FA) organizētās labdarības akcijas “Atcerēsimies savus pasniedzējus” noslēguma pasākums ar svinīgu un sirsnīgu Ziemassvētku ieskandināšanas koncertu, kopīgu Ziemassvētku dziesmu padziedāšanu un Ziemassvētku cienastu.

Labdarības akcija veltīta farmācijas pensionētajiem pasniedzējiem: Dzidrai Mednei, Maigai Neilandei, Edītei Pētersonei, Līvijai Štālei, Andrim Felsbergam, Annai Vītolai, Ligitai Kalniņai, Vijai Eniņai, Rutai Vīgestānei, Vilhelmīnei Īristei, Jevdokijai (Ludmilai) Krivčenko, Ainai Štokmanei.

Vienmēr uz pasaules kāds, kuram bez Tevis ir auksti,

Un pat aiz pasaules vēl vajaga siltu plaukstu…

SAMSUNGMīļus un sirsnīgus vēlējumus Ziemassvētkos visiem klātesošajiem teica FA valdes locekles Svetlana Rogovaja un Vita Krūmiņa un uz kopīgu Ziemassvētku dziesmu dziedāšanu visus klātesošos aicināja Astra Dīriņa un Brigita Paegļkalne. Labdarības akcijas noslēguma skaistāko priekšnesumu sniedza Gunārs Dreiska no SIA KRKA ar dziesmām ģitāras un ermoniku pavadījumā. Jaukā muzicēšana radīja gaišu un mierīgu Ziemassvētku noskaņu, ko papildināja piparkūku, karstvīna un Ziemassvētku cienasta galda kārumu baudījums. Labdarības akcija deva iespēju tikties gan pasniedzējām savā starpā, gan sastapties bijušajiem audzēkņiem ar saviem pasniedzējiem un kavēties patīkamās atmiņās. Tika teikti savstarpējas pateicības un laba vēlējumi kā arī izteikts prieks par šādu iespēju tikties.

Labdarības akcijas noslēguma pasākumu pagodināja ar savu klātbūtni: Edīte Pētersone, Līvija Štāle, Anna Vītola, Ligita Kalniņa, Vija Eniņa, Ruta Vīgestāne, Vilhelmīne Īriste, Jevdokija (Ludmila) Krivčenko, Aina Štokmane.

Latvijas Farmācijas arodbiedrība no sirds pateicas savā un pasniedzēju vārdā visiem labdarības akcijas “Atcerēsimies savus pasniedzējus” ziedotājiem un atbalstītājiem: SIA KRKA , AXELLUS SIA, MIC, Rīgas Elizabetes aptieka, Zāles SIA, Ludmila Dubova, Natalja Stepīte, VS un KO SIA, Saulkrastu aptieka R.B. SIA, SIA LAPA 1, SIA Auces aptieka, Viestura aptieka SIA, Dzintra Lūsiņa, Kristīnes Viesītes aptieka SIA, Saldus Zaļā aptieka SIA, Vecpiebalgas aptieka SIA, Vecā aptieka Kandavā SIA, Ērgļu aptieka SIA, Brocēnu aptieka SIA, Suntažu aptieka, Tatjana Sergejeva-Zusko, Astra Dīriņa, SIA Veselība, Kolibri AD SIA, Anīss VK SIA, Baiba Kazule.

SAMSUNG

Lai patiess Ziemassvētku prieks gan devēju, gan saņēmēju sirdīs!

Brigita Paegļkalne, FA priekšsēdētāja

Foto – no FA arhīva.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.