Sākums » Jaunākie raksti » Notiks LTRK Atvērto durvju diena

Notiks LTRK Atvērto durvju diena

25.janvārī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) organizē ikgadējo Atvērto durvju dienu, liecina organizācijas tīmekļvietnē publiskotā informācija.

Pasākums sāksies plkst. 14.00 LTRK ēkā Rīgā.

Kā norāda organizācijā, Atvērto durvju dienā būs iespēja iegūt plašāku informāciju par LTRK īstenoto uzņēmēju interešu pārstāvību, atbalstu eksportam, organizētajiem semināriem un pasākumiem, īstenotajām Eiropas Savienības projektu aktivitātēm, šķīrējtiesu un komercstrīdu mediāciju, kā arī noskaidrot atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem par LTRK atbalstu uzņēmējiem.

Atvērto durvju dienu pasākumu vadīs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, savukārt ekskursiju pa LTRK vēsturisko namu vadīs LTRK valdes loceklis, politikas daļas vadītājs Jānis Lielpēteris.

LTRK ir apvienojušies gandrīz 6000 biedru – visu Latvijas reģionu un nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubi, un citas uzņēmēju apvienības. LTRK dibināta 1934.gada 21.decembrī, un ir Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas un Starptautiskās Tirdzniecības palātas biedre.

Avots: LETA

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*