Sākums » Farmācija » “Olainfarm” akcijas no biržas varētu izslēgt nākamā gada sākumā

“Olainfarm” akcijas no biržas varētu izslēgt nākamā gada sākumā

Zāļu ražotāja AS “Olainfarm” akcijas no biržas “Nasdaq Riga” varētu tik izslēgtas nākamā gada sākumā, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai.

“Olainfarm” pārstāvji min, ka 2021.gada 8.novembrī sākās akciju atpirkšanas obligātais piedāvājums, kas noslēgsies 7.decembrī. Pēc tam piecu darba dienu laikā, proti, līdz 14.decembrim oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” tiks publicēts ziņojums par akciju atpirkšanas rezultātiem un veikti norēķini ar akcionāriem, kuri ir pieņēmuši akciju atpirkšanas piedāvājumu.

Savukārt ne agrāk kā desmit 10 un ne vēlāk kā 15 darba dienu laikā kopš ziņojuma par piedāvājuma rezultātiem publicēšanas “Latvijas Vēstnesī”, proti, orientējoši no 29.decembra līdz 2022.gada 6.janvārim “Olainfarm” iesniegs biržai “Nasdaq Riga” iesniegumu par akciju izslēgšanu no biržas. Pēc tam biržas “Nasdaq Riga” valde lēmumu par “Olainfarm” akciju izslēgšanu no regulētā tirgus pieņems 10 darba dienu laikā, proti, līdz 2022.gada 20.janvārim.

Jau ziņots, ka šogad 8.novembrī sākas “Repharm” grupas mātesuzņēmuma AS “AB City” izteiktais “Olainfarm” akciju atpirkšanas obligātais piedāvājums. Vienas akcijas cena akciju atpirkšanas obligātajā piedāvājumā ir noteikta 9,26 eiro.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.